Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó vagy rossz az előfizetéses...

Jó vagy rossz az előfizetéses telefon?

Figyelt kérdés
Nem volt még előfizus telóm,tehát nem tudom milyen. Eddig csak azt kaptam meg,hogy ne vegyek olyat mert drága,rossz... Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is! Van előny,hátránya?
2012. nov. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Előnyök:

1. Olcsóbban jutsz készülékhez, mint ha kártyás előfzetéssel vennéd, és főleg, mint ha márkaboltban.

2. Olcsóbb percdíjjal telefonálhatsz, mint ha kártyás előfizetésed lenne.

Hátrányok:

1. Általában hűségnyilatkozatot kell aláírnod (ill. van olyan lehetőség is, hogy nem vállalsz hűséget, de akkor drágább a készülék, vagy a havidíj).

2. Ez nem hátrány, csak felelősség: nem tudom hány éves vagy, a saját pénzed költöd, vagy a szüleidét, de az előfizetésesnél nincsenek korlátok, tehát csak hó végén csodálkozol, ha nagy számlát csináltál. Ill. ez sem teljesen igaz, mert úgy tudom, h a Telenornál van egy olyan díjcsomag, ami keveri a kártyás és havidíjas előfizetések előnyeit.


Sok sikert!

2012. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Telefonálási szokásoktól függ. Ha a telefont használod úgy mint telefont :P vagyis gyakran hívsz másokat fel, sms-t küldesz vagy épen mobil interneten böngészel, csevegsz...stb. Akkor olcsóbb mint a feltöltőkártyás.

Viszont ekkor nincs olyan hogy ebben a hónapban most kihagyom a telefon költséget. Minden hónapban szépen ki kell fizetni a havidíjat.


Ha olyan vagy mint én, hogy évente feltöltöd a kötelező 3000-el és az elég neked végig. Mert két wifi hotspot között ingázol (munkahely - otthon) többnyire és az út során, ha eldobsz egy követ az wifire esik, valamint mindenkivel akivel komolyabb beszélgetéseket folytatsz elérhető a weben. Akkor a havidíj nem éri meg. Nem használod ki a szolgáltatásokat csak ugyanazért fizeted a havi összegeket.


Ha kihasználod akkor megéri mert egy jó telefonhoz is hozzájutsz mellé. Ha nem használod ki akkor számold ki mennyid maradt benn. Annyiért vettél egy telefont :)

2012. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

18/L vagyok :)

Igazából nem hívogatok olyan sokat,3000 ft nekem elég majdnem 2 hónapra.

Iphon 4-et szeretnék,de nem tudom hogy érné meg jobban,de mindenféleképp újonnan szeretném a telefont. Telenoros vagyok,de nem tudom,hogy ők is árulnak vagy csak más szolgáltatók. Igazából nem vagyok otthon ebben :)

Az internetezést meg úgy gondoltam,hogy az itthoni wifire csatlakoznék.

2012. nov. 14. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:

iPhone az egyik olyan telefon amit mindenképen így éri meg venni. Ezt jól érzed :) máshogy többnyire csak a baj van vele utána.


Ha képtelen vagy kifizetni önerőből azonnal a kártyás (vagy esetleg független) vételárat (bár nem tdom ilyen opció egyáltalán van e szolgáltatóknál), akkor elgondolkodtató hogy megér e neked annyit hogy előfizetést köss rá.


Ha nem jelent gondot bevállalni egy havidíjat akkor végül is miért ne. Még lehet megváltozik a telefonálási szokásod is. De ezt a havi díjat minden hónapban rendesen ki kell fizetned ne feledd!

2012. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem hogy telefonálási szokásaimból tudom, hogy nem kötnék előfizetést. A magam részéről ha a voip (vagyis a neten át történő telefonálás) simán kiüthetné a szolgáltatókat, egyáltalán nem hiányoznának :P
2012. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elsősorban Telenoros érdekel, nézz körül itt:


[link]


Van kártyás és számlás opció is. Sok sikert!

2012. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!