Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van iÖrület? Főleg,...

Miért van iÖrület? Főleg, hogy sokan alap, értelmes funkciókat nem is használnak az iKütyüjükön, de van nekik, mert iMenők.

Figyelt kérdés

Miért hiszik sokan, hogy nem egy cég nevezi mindenét iValaminek, hanem hiszik azt, hogy a táblagép neve iPad, s, hogy az okostelefont hívják iPhone-nak?


Ja van egy ötletem:iJuice = Almalé


Amit használok is, az a szemcsepp leírva igy ni: iCare. Pedig nem is az Apple gyártja.


2012. nov. 19. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
több haszna lett volna,ha e a kérdés kiírása helyett,összesöpörted volna a faleveleket a házatok előtt,
2012. nov. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert még mindig olcsóbb pénisznövelő egy ikütyü mint egy autó.
2012. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na iUnk meg! Sokan tényleg "páwáskodni" és menőzni veszik az ikütyüket, de én az iPhone-omnak napi szinten használom majdnem mindegyik funkcióját, valamint minimum 5 appot is. Nem, nem úgy veszem fel a telefont, hogy magasra emelem és körbeforgatom, hogy mindenki lássa, hogy mennyit nőtt ettől a menőségi faktorom, vagy éppen a péniszem. Direkt olyan tokot vettem rá, hogy ne látsszon az alma logó és védje is a készüléket a leeséstől. Különben a haverjaim egyfolytában ezzel szekálnának.. És attól, hogy egy jól csengő nevet átvesznek, már nem a mi ügyünk, hanem a cégeké. Amúgy tényleg vannak olyan emberek, akik csupán "menőzésből" még az iHugy-ért is fizetnének..
2012. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nalátod, én éppen azért nem veszek iPhone-t, mert nem szeretném, hogy ha előveszem, sokan úgy nézzenek ram, hogy na megint egy divatmajom.

10 éve mindenki a Nokiával villogott. Most miért nem veszik a Lumiákat?

2 éve a Blackberry árasztotta el az utcákat, most meg az iPhone.


S nézzük a konkurenciát, a Samsung végig jelen volt a divatos melett lehetőségként, s 2011-ben az év okostelefonja awarded is a Galaxy SII aratta le, pedig akkor jött ki a minden más korábbi divatot elsöprő iPhone-t 4 és 4S.

2012. dec. 6. 05:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert viszonylag biztos minoseget kapnak a penzert. Pl en egy het utan visszatertem a muanyag galaxy s3-rol, ami mellesleg 250ezer volt az elso honapban. 4s gyakorlatilag 20ezret ejtett az arabol fel ev alatt. Es nem az uj arbol, hanem a hasznaltak mennek fel evesen 10%kal olcsobban, mig egy samsung fel evesen kb az eredeti ar 40%at eri. Aprodon szepen latszodik a jelenseg az arakon.
2012. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a helyzet az, hogy nálam az Apple kihúzta a gyufát az iPodnál, aminek időzített 18 hónapos nem cserélhető akkumlátorja van. A "nem cserélhető" rész meglehetősen üzletszagú, s a jelenlei Apple telefonokban sem cserélhető.

2 éves szerződések, másfél évre TALÁN elegendő hardverrel.

Majd az első iPhone a robbanós képernyőjével, elég rossz fényt vetett rá.

2012. dec. 7. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz a 18 hónapus akku alatt? Felrobban, katapultál, letilt, mint a nyomtatók x oldal után (csak itt hónap)?! Azért idáig (remélem) nem mennek el. De az pedig hogy nem cserélhető, nekem is üzletszagú. Ha jól emlékszem, attól félt mindenki, hogy a szifon 4-nek "egybeöntött" "háza" lesz, és nem lehet felnyitni. Hát mégsem.
2012. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom?
2012. dec. 8. 08:54
 9/13 A kérdező kommentje:
szifon?
2012. dec. 8. 08:55
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tudom?" Ezt én nem értem :)

Szifon: iPhone gúnynév

2012. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!