Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudom le borotválni a...

Hogyan tudom le borotválni a hátsó részemet és szabad e nem lesz tőle bajom javasoljátok? Mer b nőm meg kért rá írjatok sokan értelmes választ

Figyelt kérdés
hogyan tudom le borotválni a hátsó részemet és szabad e nem lesz tőle bajom javasoljátok? mer b nőm meg kért rá írjatok sokan értelmes választ
2012. aug. 4. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
a seggedről akarod leborotválni a szőrt,vagy mi??amúgy meg sz@r szerintem.gondolj bele,ha az arcodon szúr mikor nő kifele,akkor milyen a lyukadba? :P :D :D
2012. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen a seggemről szeretném férfi vagyok szerinted akkor nem lehet vagy bajom lenne tőle?
2012. aug. 4. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Bajod biztos nem lesz tőle, max kellemetlen ha nő vissza :))
2012. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én gyantáztatom 1 hónapig nincs semmi ésha elkezd visszanőni akkor sem szúr mert nem erős a szőr
2012. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egészségügyi problémád nem lesz tőle,csak amikor visszanő az lehet a rossz :)
2012. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bajod nem lesz, szerintem még higiénikusabb is, ha nincs ott szőr. Én borotválom, amikor nő vissza egyáltalán nem szúr, nem kellemetlen. Ott nem olyan erős a szőr azért mint pl a farkadnál.

21/F

2012. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben egyszer borotváltam; amikor nőtt vissza, brutálisan viszketett a lukam. :))

Aztán gyantázás lett, alig nő vissza és akkor sem érezni.

Amúgy ajánlom, nagyon higiénikus!

2012. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!