Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Próbált már valaki jelly...

Próbált már valaki jelly bean-t felrakni live with walkmanra?

Figyelt kérdés

nézegettem antutuban ki mennyit mért ezzel a készülékkel a legjobb 2ghz felhúzta és 6500 pontot ért el nekem 3115 lett kipróbálta ezt már valaki

translate.googleusercontent.com/translate_c?client=tmpg&depth=1&hl=en&langpair=en%7Chu&rurl=translate.google.com&u= [link]


2012. nov. 19. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
továbbá hogyan készítsek biztonsági mentést a jelenlegi rom ról sd kártyára
2012. nov. 19. 21:53
 2/3 A kérdező kommentje:

www.teamandroid.com/2012/11/11/update-xperia-live-walkman-wt19i-wt19a-android-412-jelly-bean-custom-rom/2/

rossz volt a link

2012. nov. 19. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A link rossz. Egyébként én már teszteltem a JB-t az FXP 147 keretében, még sok hibája van. Úgy egy hónap múlva szerintem már jobb lesz sokkal. A benchmark nem túlzottan mérvadó, kis trükkel ICS alatt is megy 5500 pont.
2012. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!