Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Álandóan hivogat...

Mit tegyek? Álandóan hivogat valaki. Fel vegyem ne?

Figyelt kérdés
Az van, hogy álandóan hív valaki, de nem valami 06... hanem +44777 és még utána 6 szám jegy. Fel vegyem, vagy ne? Fel szoktam ha valami ismeretlen hív, vagy kiír egy normális számot, de ilyet még nem láttam, iylen teló számot.
2012. nov. 19. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Külföldi telefonszám, az Egyesült Királysághoz tartozik.
2012. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem nincs rokonom, se siemrősöm UK-ban.
2012. nov. 19. 22:34
 3/7 A kérdező kommentje:

*ismerősöm.


amúgy kösz :)

2012. nov. 19. 22:34
 4/7 anonim válasza:

nem hiszem hogy telefonbetyár lenne mivel azok általában elrejtik a számukat, lehet az illető nincs tudatában azzal hoyg rossz számot hív ezért szerintem egyszer vedd fel,

ha egy zaklatóról van szó többet ne vedd fel és ne is nyomd ki hagyd hoyg végigcsörgessen egyszer meg fogja unni.

Én egyébként a rejtett számuakat sosem vezsem fel.

2012. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz fizetni érte ne vedd fel. Ha külföldi számról fogadsz hívást az neked is pénzbe kerül!
2012. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha külföldi számról fogadsz hívást az neked is pénzbe kerül!"


Nem kerül egy vasadba sem!

2012. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kerül semmi pénzedbe ha felveszed és tudni fogd hogy ki az ha bemutatkozik !
2012. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!