Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Senki se tudja erre a választ?

SZeReNcS kérdése:

Senki se tudja erre a választ?

Figyelt kérdés

Xperia P tipusú telót pcre USB-n át akarok csatlakoztatni.

A gyári program , Pc Companion, nem ismeri fel SEHOGYSE!!

Leszedtem külön hozzá egy MyPhoneExploler nevű programot amivel sikeresen csatlakozott a pc a telóhoz. Viszont ezzel nem lehet frissíteni a dolgokat szóval mindenképp kéne nekem a gyári program viszont az nem jó. VALAKI TALÁLKOZOTT MÁR EZZEL A HIBÁVAL? MI A MEGOLDÁS??


2012. nov. 20. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
USB driverek rendben vannak? Telefon Companion módban van a főképernyőn? Hibaelhárítást és a dokumentációt elolvastad már a programhoz a SE oldaláról?
2012. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telefon Companion módban van-e? Ez új. Az usb kapcsolási módnál mindössze annyi tudok állítani ,hogy felajánlja-e a telepítést vagy sem. Valamint azt is bámulhatom ,hogy a telefon média átviteli módban van, ezen változtatni nem tudok. Ennyi. A telefon beállításánál már mindent átnéztem, be és ki kapcsolhatom az USB hibakeresési módot, amiről azt se tudom hogy micsoda, de nem működik, és valamint aktív készenléti állapotba tudom kapcsolni, de az se segít. A program hibaelhárítási izéje sz*rt se ér. A driverek telepítve vannak. Legalábbis a gyári program ezt mondja. Viszont maga a gép,ha jól emlékszem: MPT Device-t akarja telepíteni , viszont az a telepítés megkezdése után rövid időn belül leáll hibaüzenettel. Ez a dolog az én programomat nem zavarja. Segítsetek legyetek szivesek, a gyári program hogyan tudná felismerni a telefont?
2012. nov. 21. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is vedd ki a képernyőzárat, várj pár percet, és nézd meg, nem telepített-e valamilyen drivert. Hátha...
2012. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!