Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg senki nem tud. Ja a...

Tényleg senki nem tud. Ja a választ?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést de nem nagyon kaptam választ, szóval:


Mit kezdjek az éjszakai szopival? Adnátok tanácsokat?

1 éves elmúlt a lányom, két hete szépen elhagytuk a reggeli szopizást, fel sem tünt neki. Az estit 3 napja,nem hiányolta különösképp, szépen megitta a tejet/kakaót és ügyesen elaludt,ahogy szokott.

Hajnali fél5kor viszont felketl, de ahogy megérezte a cumisüveget, hatalmas sírásba kezdett. Csak a cici volt jó.


Ne várjak csodát három nap után? Hajnalban ha ébred adjak neki ugyanúgy cicit? Majd leszokik, Vagy hogyan csináljam??


2011. nov. 19. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem éhes. egyszerüen a közelséged kell, te kellesz neki.


nálunk ugyan erre van a cumi. mindig hajnalba kell neki és laszik tovább.


ha nem cumis akkor sokmindent nem tudsz csinálni, csak cicit adni. egyszer biztos leszokik, csak neked stresses.

2011. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem éhségről van szó, de azt neked kell eldöntened, hogy adsz-e neki, vagy sem. Ha úgy érzed, tényleg eljött az ideje a teljes elválasztásnak, akkor ne adj, egyébként meg nyugodtan... Egy a lényeg, hogy ha döntöttél, akkor légy következetes és tarts ki, akkor is, ha sír, ha őrjöng, ha követelőzik. El fogja fogadni azt a helyzetet is, hogy nincs, ha megnyugtatod másképp. Ölelés, simogatás, esetleg kis összebújás, stb.

Az is előfordulhat, hogy ezt is magától hagyja majd el.

2011. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek előzővel.

Fiam 13 hónapos, reggel este szopizik, éjjel is többször, van hogy nap közben is kér.Én is le szeretném csökkenteni lassacskán, főleg az éjszakai szopikat szeretnénk elhagyni.És ez nem megy másként, csak úgy, hogy nem adod oda....Ha odaadod, akkor akkor megszokja, tudja, hogy hajnalban még van cici.Ha nem adod,akkor persze kiakad, de ahogy előttem is írták előbb-utóbb bele fog nyugodni, hogy már nincs, és lehet meg sem ébred majd.Ez most rajtad múlik igazából....

2011. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!