Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telefon...

Milyen érintőképernyős telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Egy érintőképernyős telefont akarok venni 2 hét múlva.Milyen márkát vegyek amelyik kibírja legalább 5 évig?Ára mindegy.Ha lehet képet is mutass.Előre is köszönöm...
2012. nov. 20. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
5 évig nem megy el egyik sem ez szinte biztos...mennyi pénzed lenne rá?
2012. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha azt akarod hogy bírja akkor szerintem vegyél por,víz és ütésállót pl.: Sony Xperia go és még androidos is :D De olyan vegyél ami neked tetszik :)
2012. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát sok pénzem lenne rá.Nem tudom mennyibe kerül egy ilyen telefon.Hát 30 ezer maximum.
2012. nov. 20. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
30ezer?ilyen árban végképp nem kapsz olyat ami elmegy 5 évet..de legyen szerencséd és remélem találsz
2012. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát most nem tudom hogy pontosan mennyi pénzért veszek.

Szüleim fizetik ki szóval nem tudom.

2012. nov. 20. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
30ezerért az alsó alja kategóriát kapod, vagy mondjuk használtan vehetsz pár mai napig jónak számító klasszikust, galaxy s vagy motorola defy
2012. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyébként pont rosszul állsz hozzá. Az egy dolog, hogy kifizetik, de mondjuk 150ezret is kifizetnének? Mert annyi pl az androidos csúcstelók ára vagy több. Iphone még több.

Először derítsd ki mennyi az annyi, ahhoz mérten kapsz ajánlatot

2012. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nemtudom mennyire vagy nagyigenyu,de ha csak az erintokepernyo a feltetel nekem Nokia asha 300 van es egyenlore naon tetszik,es beleferhetsz 23-24000 forintba
2012. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!