Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy "regisztrálta" magát a...

Hogy "regisztrálta" magát a telefonomon valami "go napinetre"? Pls

Figyelt kérdés
Küldött egy üzenetet, hogy aktiváltam valami go napinet-et, 10MB adatforgalom, ma 23:59:59 ig gasználható fel, 195ftért.. Valami ilyesmi.. És ezt 3szor küldte el, de első üzenetbe benne volt az is hogy valami origo.hu.. Akkor küldte az üzenetet, mikpr nem is voltam fel.. Hogy aktoválhatta, le lehet tiltani? Hogy? Miárt van ez? Ha ez hozzátartozna: le volt töltve a go launcher :'D... De letöröltem.. Pls sos.
2012. nov. 21. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A Go Napinet egy T-Mobileos mobilinternetcsomag, nem alkalmazás, ha belépsz a My T-mobileba ott kikapcsolhatod, vagy küld el smsben a -GONAPINET szót a 1430 ra.
2012. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Valaki sms-t küldött a telefonodról.

1430-ra küldd:

-GONAPINET

2012. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én telefonomról, fölleg 22 után senkisem küldött, és vissza is néztem.. Tegnap mondjuk feltöltöttem a telefonomat pénzel, de azt az sms-t késöbb küldte...
2012. nov. 21. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!