Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a NOKIA...

Miért van az, hogy a NOKIA 500 telefonom, ha hívást indítok, vagy ébreszt reggel, kikapcsol a kijelző?

Figyelt kérdés
És csak akkor reagál valamit, hogyha a piros leteszem gombot nyomom, és ugyan ez van akkor is, ha engem hívnak nem látom, hogy ki hív! Miért van ez? Csak egy kis piros fény világít olyankor jobb felül amikor kikapcsol a kijelző, ha hívnak, vagy ha ébreszt! Ha kinyomom a hívást vagy az ébresztést, akkor egyből visszajön a kép! Valki tud mondani valami okosat?

2012. nov. 21. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az ébresztő hangot simán lejátszani, akkor is csinálja-e. Vagy más hang lejátszásánál.


Elsőként amúgy az aksira, vagy valamilyen energia-ellátási problémára gondoltam, mert a hívás és hívás fogadás használ sok energiát az aksiból.

2012. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom, hogyha hívnak kikapcsol a kijelző és nem látom ki az (bár nem mindig csinálja)
2012. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rájöttem multhéten pénteken reggel, hogy van egy kis szenzor a telefon jobb sarkába, ami ha nem kap fényt, akkor kikapcsolja a kijelzőt, pl híváskezdeményezésnél, vagy az ébresztésnél! Ma reggel figyeltem meg! De azért bevittem egy nokia üzletbe, és ott segítettek mondtam, hogy mivan, mondta a srác, hogy ez úgy van kitalálva, ha nem kap fényt, pl ha zsebbe van vagy ha fülhöz rakjuk, akkor kikapcsolja addig a kijelzőt, meg lezárja a kijelzőt, ameddig újból nem éri minimális fény, nehogy megnyomjunk valamit hívás közbe! de amúgy ha már csak a közelébe teszem a kezemet a szenzornak, akkor is kikapcsol és nem takarom el szóval elméletileg érzékeli a teshőt, meg a fényt is ugyan úgy! :)
2012. nov. 28. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!