Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 800-ból a kék...

A Nokia Lumia 800-ból a kék színű készülék szerintetek elfogadható egy 15 éves srácnak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 14:28
 1/4 anonim válasza:
Nem a szín miatt de én nem vennék egy 15 évesnek olyan telefont...
2012. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én feketét vettem bár nem vagyok 15 éves,sőt 30 is elmúltam :) Vettem rá 1.800Ft-ért a Nokia Care-ben egy gyári ciánkék szilikon tokot és totál más a hatás!Semmi zavaró nincs benne,hogy egy picit nagyobb a telefon.Bár alapból kell rá a szilikon tik.Szóval ennyit megért és igy kedvemre változtathatom a szinét a telónak.
2012. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elfogadható , de ha nem szereted a színét olcsón ki lehet cserélni a hátlapját vagy egy tokba is belerakhatod . De olyan szempontból hogy mennyire jó telefon ( ha úgy érteted ) szerintem annál jobb gyereknek nem nagyon kell , most egy Iphone 5g-t egy gyerek pl. szerintem nem tud kihasználni és azért veszi csak mert az a menő .
2012. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!