Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a Nokia asha...

Megéri megvenni a Nokia asha 302-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Nokia asha 302-t nagyon tetszik a telefon. Szerintetek megéri?

Akinek van ilyen telefonja vagy volt kérem csak az írjon véleményt! Köszönöm.

Ja, és hány nap az üzemideje?



2012. júl. 2. 11:13
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Én is ilyet szeretnék venni, és hidd el, hogy ebben a kategóriában, és ebben az árban ez a legjobb telefon. Ha csak az 1GHz-en dübörgő processzort is nézzük, már amiatt is megéri, de lehet vele gyorsan Wifizni, a kamerája viszonylag jó, nézhető és élvezhető videót is tud csinálni, tehát szerintem megéri. Mindenképp olvasd el ezt a tesztet: [link]
2012. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Én most vettem a héten, szeretem, megérte az árát. Hát, én elég sokat használom, folyton nézegetem, játszok vele, állítgatom, wifizek, telefonálok, így egy egység megy le egy nap alatt. Meg éjjel-nappal be van kapcsolva. Sztem ha kicsit megunom, akkor tovább bírja, nekem a nokiák mindig bírták 4-5 napig. Mg első 3-4 töltésnél éri el az akksi a teljes kapacitását állítólag, és a nokia.com-on az volt, meg a könyvében is az van, hogy nem kell x ideig tölteni. Amúgy 1-2 óra alatt feltölt:) De mindenképpen hasznos kis készülék, a wifije tényleg tök jó:d
2012. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Bablé válasza:
Szia.Én két napja vettem fehérben a telefont , és rájöttem , hogy azért a pénzért nagyon megéri. A wifi az , ami engem nagyon érdekelt benne.Az üzemideje az nálam egy nap volt (szinte folyamatosan piszkáltam) , de kürűlbelűl 4-5 napot tart , ha nem használod túl sokat. Szóval nagyon is megéri :)
2012. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
bocsi az offért, utolsó válaszoló megkérdezhetem hogy melyik üzletbe tudtál venni fehér színű telót? :)
2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
enis most szeretnek venni, mert jonak tunik, csak kivancsi vagyok, hogy a youtube videoit lejatsza?
2012. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen lejátsza a youtube videókat.
2012. aug. 2. 09:10
 7/20 anonim válasza:
A wifiről tudnátok kicsit bővebben is írni? Nekem most egy samsungom, amiben van wifi, de olyan rohadt rossz, hogy csak na, állandóan arra panaszkodik, hogy nincs elegendő memória, meg olyan lassú, mint a bűn. És nem a net lassú, mert ha itthon vagyok, ahol jó net van, akkor sem jó. És kb ha egy oldalt betölt, utána ujra kell inditani az egészet. Szal ez miatt szeretnék uj telót, méghozzá ezt. És ha esetleg ezzel nincs ilyen problémátok annak nagyon örülnék :)
2012. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Heló, ennek teljesen jól működik a wifije és nincs semmi baja soha! :)
2012. szept. 9. 15:14
 9/20 anonim válasza:

Sziasztok!


Bocsánat, hogy egy másik kérdésbe belepofátlankodva kérdezek, de segítséget szeretnék kérni!

Második telefonként szeretnék egy Nokia Asha 302-t, viszont eddig én csak androidos telefont használtam/használok, így nem nagyon ismerem a Nokia ovi-ját.

Erre a telefonra is telepíthető a fb messenger-je?

Illetve, én úgy szeretném használni, hogy az elsődleges telefonomról (Htc One X) hotspot segítségével megosztanám a mobilnetem és wifin keresztül tudnék csatlakozni rá a nokiával? (pl. számítógép és telefon között ez tökéletesen működik)

Utolsó kérdésem pedig az lenne, hogy van benne olyan menüpont, ahol le lehet tiltani a mobilnetet? (mert erre a kártyára nem szeretnék mobilnetet előfizetni, ezért is vinném át rá szükség esetén a másikról).

Köszönöm a segítséget!

2012. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szia!


Semmi baj! :)

Igen, lehet rá telepíteni a facebook messenger-jét is!

Hú, azt nem nagyon tudom hogy át e lehet vinni, ezt nem nagyon értem de szerintem érdeklődj olyan helyen ahol ezeket tudják vagy értik. (soha nem csináltam még ilyet)

Igen van benne olyan menüpont, úgy tudom, hogy az Adatforgalomnál van az, ki kell kapcsolni a beállításokban. (adatforgalom beállítások)

Szívesen! Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 8. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!