Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetet szeretnék a telefon...

Bettyke66 kérdése:

Internetet szeretnék a telefonomra.! Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

sziasztok !

szeretnék internetet a telefonomra..( samsung galaxy minim van, t-mobile-s ) ! ... és ugye minimum 15ft-nak kell lennie a telefonomon hogy legyen rajta facebbok..! (nem is a facebook a lényeg..) ..

de hogy milyen netet tudnék rendeli? mert hallottam erről is.. +GONETM hogy el kell küldenem..

de valaki valami okosat tudna nekem mondani?:) előre is köszönöm !


2012. nov. 21. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen okosat mondjak én neked? :D

Amúgy felmész a t-mobile oldalára és ott vannak az adatcsomagot,500Mb-est ajánlom neked a többi hamar elmegy ám ,ha megrendeled akkor úgy lesz hogy minden hónapban amelyik na megrendeltet az internetet rá akkor jön emg rá a következő adatforgalom,tehát ha te 10-én elküldöd az sms-t hogy netet akarsz akkor köv.hónap 10-én megint mejön rá és levonja a pénzt a telefonról,és akkor tudsz rendesen facebookozin képekkel meg minden meg minden más oldalt meg tudsz nyitni mint egy számítógépen.

2012. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!