Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes Samasung...

Szerintetek érdemes Samasung Galaxy SII-öt venni most születésnapomra, vagy spóroljak inkább a Samsung Galaxy SIII-ra?

Figyelt kérdés
Szerintetek az SII már elavultnak számít? Nem tudok dönteni..

2012. nov. 22. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sporolj
2012. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Már jön az utódja...


[link]

2012. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem az SII és az SIII között technológiailag egész nagy előrelépés van, viszont most még egész magas áron kapható. Én még gyűjtenék a te helyedben, addigra úgy is olcsóbb lesz, hiszen napról-napra jönnek be jobb telefonok a karácsony időszakában, így a Samsungnak is engedni kell az árból, hogy tudja tartani az eladások számát. SIV-el meg ne foglalkozz, mert nyáron fognak kijönni az első tesztek, addig nem tudunk semmi biztosat róla és ráadásul szerintem nem lesz akkora előrelépés, mint az SII-SIII esetében volt. Kb. olyanokra lehet számítani, hogy 720p-->1080p kijelző, a RAM fog megnövekedni 1 GB-ról 2 max 3-ra, attól függ hogy a konkurensek hol fognak tartani. De szerintem Jelly Bean miatt nem szükséges annyira a nagy RAM méret.
2012. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ne spórolj, hanem vegyél az s2-nél olcsóbban xperia s-t, mert az minden téren jobb, és semmi sem fog akadni rajta.

Ha pedig mégis spórolnál, akkor az s3-nál olcsóbban van a htc one x, ami hardveren kívül minden téren jobb az s3-nál, és hiába gyengébb egy kicsit a hardvere, érezhető különbséget sose fogsz tapasztalni, vagy vegyél xperia t-t, amire szintén ugyan az igaz, ami a htc one x-re.

2012. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Úgyis megkapja az S2 a Jelly Bean-t november végén, vagy december elején, S2-vel nagyon megvagyok elégedve, 4 hónapja van meg, sokkal kézreálóbb és a 4 mag szerintem felesleges, mert a 2 magot is alig használja ki a telefon... Lehet, hogy jobb a felbontása az S3-nak, de neki csak super amoled van, míg az S2-nek szuper amoled plus, nagyon tetszenek a színek, szerintem a felbonás is tűrhető, meg fogja kapni az S3-as kinézetét... Ez az én szubjektív véleményem, de ha S3-ast akarsz vedd azt, nekem jobban bejön az S2 kinézete és ha nem tetszik a gyári ROM, nagyon egyszerűen tudsz cserélni, szóval ennyi. Mégis az S2 volt a tavalyi év legjobb telefonja! :D
2012. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Samsung Galaxy SII még nem elavult.DE én a helyedben spórolnék az SIII-ra.A két telefon közt sok a különbség.
2012. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!