Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XPeria X10 mini pro...

Cső Oszt Majd kérdése:

Sony XPeria X10 mini pro milyen telefon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a régi szériába tartozik akkor tanácsom: elkerülni messzire. Komolyan. Eszedbe ne jusson pénzt kidobni erre a vacakra Személyes tapasztalat.
2012. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
honnan kezdődik az új széria? ez 2010 nyarán lett véve..
2012. nov. 22. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Régi, elavult és kicsi. Vedd inkább az xpeia mini pro-t. Ez a tavalyi modell, ennek az utóda. Nagyobb kijelzőt kapott és sokkal jobb, modern hardvert és még az androidból is egy sokkal frissebb verziót kapott.
2012. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

A hardver elavult, de ezen kívül rosszat nem tudok rá mondani. A gyári szoftverrel nincs nagy tapasztalatom, mert azt 1 hónap után lecseréltem (és nem emlékszem, hogy milyen volt). A legjobb 2.3.7-essel elfogadható, de természetesen így sem fog felérni a maiakhoz. A 4.0 sajnos nagyon akad rajta, pár hónapja kipróbáltam, de az első nap le is szedtem...

Amire én használom tökéletesen megfelel: gyorsan, jól lehet vele írni, netezni

2012. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az előző írta. Én is teljesen így jártam. A gyári cucc elevel lassú volt ha felraktál pár alkalmazást, annyira, hogy már a telefon funkcióit lassította. ( Pl már egy hívás fogadása is bűvésztrükk volt). Végül én is az említett 2.3.7-nél kötöttem ki és ez tűnik a legjobb megoldásnak.

A ICS sajnos szopás, de hát ezt a régi hw-t nem is erre tervezték. Az a baj, hogy a 2.3.7 éppenhogy segít elviselhetővé tenni ezt a szutykot. 2011, márciusi a gyártása annak mit én használok.

Tanácsom továbbra is: felejtsd el.

2012. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!