Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell rootolni az LG...

Hogyan kell rootolni az LG Optimus ME P350 telenfont android 2.1-es op. Rendszeren?

Figyelt kérdés
Melyik programmal működik? wi-fi kell hozzá? Utána letölthetek valami új android változatot?
2012. nov. 22. 17:49
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
írd be google-be hogy optimus me p350 rootolása.
2012. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
Mi lesz veled ha áramszünet lesz és kenyeret akarsz szeletelni? Nem tudsz feljönni és megkérdezni hogy a kés melyik felét fogd. Éhen fogsz akkor halni?
2012. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én tök komolyan kérdeztem, még sose csináltam, nem tudom miért kell ilyen válaszokat írni. Mert szerinted nem az volt az első dolgom, hogy beírjam gugliba?
2012. nov. 22. 18:30
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

Én is beírtam.. Érdekes!

[link]

Nem tudok angolul, de ennyit megértek... Minden adatodat mentsd el (telószámok, sms, apn beállítás stb). Letöltöd a progit amit ír (First download the Unlock Root Software – Here). Felnyomod a pc-re, felnyomod a teló drivereit (gyári cucc amivel a telód csatlakozik a géphez). Utána összedugod a kettőt, megnyitod a progit, gépen kiválasztod a telód, root gomb, utána rámész a nemre (mást nem akarsz felrakni rá), majd az okra (újra akarod indítani).


Csak be kell írni és 5 perc alatt megtalálod.... Miért ilyen szerencsétlenek a fiatalok???

2012. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a link nem jó :DD not found
2012. dec. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!