Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyet hogyan lehet csinálni?!

Ilyet hogyan lehet csinálni?!

Figyelt kérdés
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy látni a Facebook-on illetve minden féle blogokon és képfeltöltős oldalakon olyan képeket, mint amilyeneket a gépen csinálunk a "PrtSc Sysrq" gombbal ( amikor 'lefotózzuk' azt, amit éppen mutat a monitor. A kérdésem annyi, hogy telefonon ezt hogyan lehet csinálni, illetve melyik böngészővel, mert én ezt nem tudom! Köszönöm!
2012. nov. 22. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

góglébe nem lett volna egyszerűbb beírni?

na mind1, lényeg hogy van 1000+1 ilyen program telóra. Keresel 1-et, letöltöd és használod.

2012. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Google-be már nem tudtam hogyan beírni, hogy arra keressen választ amire szeretnék. Akkor egy ilyen program nevet is mondjatok már, ha tudtok! Köszönöm.
2012. nov. 22. 18:30
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Nem vágom h milyen a telód, szóval passz... Google-ben keress rá: telód neve + screenshot

Általában vissza+home gomb

2012. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ICS van rajta, általában kikapcsoló gomb+lefelé hang
2012. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!