Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonban a Carl Zeiss...

Telefonban a Carl Zeiss optikával lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
hogy sport módban olyan kép készül hogy ha gyorsan is mozog valami mégsem mosódik el...(mert én olyan telót szeretnék amellyel ilyet lehet csinálni..tudnátok mondani ilyen telót ?)

2012. jan. 2. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy semmi köze a carl zeiss-nek hozzá?
2012. jan. 2. 22:34
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Az autofocus, meg a bent lévő kamera márkája nem összefüggő.
2012. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen telefonokon van ilyen mód ??
2012. jan. 4. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
elég sok telefonban van ilyen funkció, de kamerafüggő. a nokia n8 kamerája egyenlőre verhetetlen, tehát bár mikor nekem volt, a sport módot nem nagyon próbálgattam, de szerintem elég jó erre is, de még esetleg sonykban is van ilyen, de ott is érdemesebb a jobb kamerájú modelleket választani. bocs, de így hirtelen sony-t nem tudok.
2012. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nokia n 8 fényképezésben verhetetlen nekem volt, nem kellett fényképezőgépet hordanom sehova, ott volt az n8. Nagyon ajánlom mert februára megjon rá a belle. :)
2012. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!