Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Samsung...

Nokia Lumia 800 vagy Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás? Miért? Indoklást is várok!

2012. nov. 22. 21:39
1 2
 1/13 anonim válasza:

En az S Advancet valasztanam

Sokkal tobb program/jatek van ra (lehet ra tenni akar fizetos jatekot is ingyen - de ez egy masik teszta)

Hivatalosan meg kapja az ICS-et is, és szerintem hosszabb tavon megeri a custom rom-ok miatt.


Lumia 800-as meg szerintem nem eri meg, az uj WP8-at sem kapja meg es raadasul tok kotott az egesz rendszer. Design is mas, egy hatteret nem fogsz tudni kitenni, mert csak "csempek" vannak. De ezek izlesek es pofonok..

2012. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ.

Melyik telefon tetszik jobban?

Melyik rendszer tetszik jobban?

Ha az android nyíltsága, agyontestreszabhatósága jön be jobban, akkor SGS Advance

Ha a windows phone villámgyorsasága, stabilitása, megbízhatósága és könnyű kezelése, és ha bejön a design-ja, akkor L800

2012. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
L800 az anyagból van,és jön a 7.8.Nokiák mocskosul támogatva lesznek.Jah,meg nem fagy le heti rendszerességgel,mint Samuék.Valódi offline navigáció,amit droidra kiad a Nokia az nem lesz,100százalék,nem lesz ugyan olyan,mint a Nokiákon.Ennyi pénzért nagyon megéri a 800-as.710-et is többért vettem anno tavasszal.
2012. nov. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a lumia 800. Az tuti hogy nem fog lefagyni. Ha neked elég, akkor válaszd azt. Én egy lumia 900-ast használok. De gondom eddig nem volt vele.
2012. nov. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lumia 800!
2012. nov. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ezek közül egyik sem jó, főként mivel mindkettőnek ronda pentile-os a kijelzője.

Ha vindózos kell, akkor inkább 710-est vegyél, olcsóbb és szebb a kijelzője, ha androidos kell, akkor meg kapsz millió más jobb telefont, olcsóbban. A Samsungot felejtsd el - minden árkategóriában.

2012. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló.A 800 most jó árban van,710-et meg nagyítóval kell keresni(T-Mobile-nál már nincs is).Amúgy nekem is 710-em van,imádom,de jó a 800 is.
2012. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valóban, nem rossz 59-ért, de csak az eddigi kétszeres túlárazásához képest jó. 58-ért ott a ZTE Grand X In, erősebb is, jobb is, és fényévekkel szebb a kijelzője. Vagy a telenornál 60-ért van Sola (függetlenül 55-ért). De tovább megyek: Atrix 2, 60 ezer ft. Aki nem ért hozzá, annak nem való, de ha valaki meg tudja piszkálni, minden mai 120 ezer alatti telefonnál jobb.
2012. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem mind2 telefon tetszik, de még sosem volt okos telefonom ezért kérem a segítségeteket.. Windows Phone-ról mit gondoltok? Az androidról csupa jót hallok, de Windows Phonról annyira nem. Meg mi ez az ICS frissités? Lumia 800-on lesz az újfajta Windows Phone 8 ?
2012. nov. 23. 21:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz, 7.8 lesz a legjobb rá, de jó meglátás, ha tudsz várni, inkább win8-ast vegyél, ha vindózos kell.


Én az androidot jobban preferálom, mivel sokkal kevesebb korlátozás van benne, mind hardveresen, mind szoftveresen, felhasználói szemszögből, viszont éppen ezért nagyon nagy a szórás az androidos telefonok között, még azonos hardver esetén is - ezért nem szabad semmi szín alatt Samsungot venni, mert a Samsung gyári szoftverei nagyon rosszak, nem foglalkoznak az optimalizálással, de ugyanez igaz az LG-re is.

2012. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!