Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sasmung galaxy S 2 jó telefon?

Sasmung galaxy S 2 jó telefon?

Figyelt kérdés
és mennyibe kerül?
2012. nov. 23. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem jó, mert olcsóbban minden téren jobb az xperia s, főleg kamerában és kijelzőben.
2012. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1:D
2012. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fairi1 ***** válasza:

Teljes mértékékben kitűnő telefonon, nem soká megjön rá a Jellybean, már leak formába van (samsungtól van, sokan használják és stabil ez is), max 1 hónap és hivatalosan KIES-en át is lesz.

Jó minőségű Super amoled kijelző, rgb változat!!, elképesztő kontraszt, igazi fekete szín, napon is megfelelően látszik, intenzív színvilág.

Erős hardver, mai napig megállja a helyét, 4 magtól sokkal gyorsabb nem lesz az android.

Kamera is teljesen rendben van, jó képminőség, részletes, megfelelő élességű képek. Erős mobilfénnyel, ami zseblámpának is kitűnő.


Több mint 1 éve használom, és azt is tudom strapabíró,túléli a leejtéseket, többször teszteltem véletlenül és kijelző még mindig ép.


Ára még mindig magas, egyszerűen mert kiváló telefon,és tartja az értékét annak ellenére hogy már lassan felső-közép kategóriába sorolódik át és 2 éves modell lesz.

2012. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon és nagyon megéri.Árát sajna én nem tudom.De szolgáltatók oldalain fent van.Ha ilyet akarsz venni akkor nyuodtan vedd meg csalódni nem fogsz.Nem fagy,nem akad legfrissebb Android is lesz rá stb.
2012. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2012. nov. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!