Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál vettem egy Sony...

T-mobilnál vettem egy Sony Xperia U telefont. De nincs hozzá normális leírás, ami egy kezdő okostelefon gazdinak segítséget adna. Lehet ilyet letölteni?

Figyelt kérdés
Na meg nem volt a csomagban adatkábel sem. Azt külön kell megvennem ezek szerint? Mennyibe kerül egy ilyen kábel?

2012. nov. 23. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Itt olvashatsz egy általános leírást az androidos telefonokról, alatta az Xperia U magyar használati utasítása:


[link]


[link]


Az adatkábelt szinte sosem mellékelik a készülékekhez, általában a töltő és az akku, legfeljebb egy füles szokott még a dobozban lenni.

2012. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, fülhallgató volt hozzá meg a töltője.

Ami még fura hogy egy képernyővédő fólia is luxus volt nekik beletenni, ami szerintem a készülék árához képest filléres dolog...

Na mindegy, olvasgatok, köszi.

Adat kábelt meg majd veszek, mert a régi telefonomról leszedem a számomra fontos dolgokat a számítógépemre, s onnan próbálom áttenni a xperia u-ra.

Köszi a választ, zöld kéz! :)

2012. nov. 23. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs hozzá leírás, mert le lehet tölteni onnan, amit az előző linkelt, én is azt olvastam el.

Egyébként érdekes, hogy én függetlenül rendeltem Németországból, és volt benne adatkábel és képernyő védő fólia is.

2012. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fólia tényleg nincs benne a csomagban, de adatkábel kiderült hogy ugyanaz mint amivel töltöm az aksiját, csak szét kell húzni és ilyen usb töltő lesz belőle. Nem tudtam, nem volt még ilyesmi telefonom. De nagyon klassz kis telefon, csak ajánlani tudom annak aki hezitál! :)
2012. nov. 23. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!