Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U tulajdonosok! A...

Sony Xperia U tulajdonosok! A 4. 0-s Android után miért nem működik a wifi?

Figyelt kérdés

Előtte jó volt, azóta a jel mellett mindkét oldalán van 1-1 nyíl. A jobb oldali (gondolom a letöltés) eltűnik és nem is tudok megnyitni semmit. Egyébként a wifi maga az működik, a számítógép is azon van.

A Vodánál annyit mondtak, hogy vigyem vissza, megnézik. Na de ez most nem olyan egyszerű.

Van valakinek valami tippje?



2012. nov. 23. 10:22
 1/2 xpirit válasza:

Hali!

Nekem is ugyanez volt a probléma volt!Én mindent megprobáltam amit mondtak.(ujra frissitettem,megváltoztatam a wifi csatornát)Tehát amit az xperia támogatás javasolt megcsináltam.Maradt a szerviz!Vissza rakták a régi android változatot s azota tökéletes.Ennyit tudok javasolni.

2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én is visszavittem, de hétfőn megint vissza kell vinni, akkor lesz technikus. Ez nagyon jó amúgy, számítottam a 4.0-s androidra, de ezek szerint marad a 2.3-as. Mindegy.

2012. nov. 25. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!