Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki az Android...

Dady24 kérdése:

Ismeri valaki az Android márkájú mobiltelefonokat?

Figyelt kérdés
Különösképpen az Android B79-es modell, valamint a róla szerzett jó és rossz vélemények/tapasztalatok egyaránt érdekelnek. Esetleg van-e lehetőség ilyen készüléket valahol kézbe venni mielőtt interneten megrendelném? Előre is köszi a válaszokat.

2012. nov. 23. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz ?

[link]

Szerintem nem ér annyit , mert az ilyen kiínaiaknak nagyon gyenge a kamerája, hiába megy a megapixelekkel való játszadozás.

Amúgy a specifikáció alapján jónak tűnik ,de ennyit nem ér a bizonytalan garancia miatt!

2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen rá gondoltam. :D


[link]


Innen meg lehet rendelni magyar menüvel is.

Mindenképpen Dual-sim-es okos telefon érdekelne... És ezeknek az Android telefonoknak van egyfajta HTC-s beütésük.... legalább is kinézetre. :D Ami mindenképp pozitív a számomra.

A leírtak alapján hajlandó lennék kiadni érte ennyit, ha tudnám, hogy nem bóvli.

Köszönöm a választ.

2012. nov. 24. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

nem érdemes innen vegyél , látszik az oldalon hogy megrendelik egy kinai webshopból , tesznek rá hasznot jó bőven ,garanciát meg nem adnak rá !

Ha bátor vagy , innen rendelhetsz :

[link]

Fenn tudod szűrni hogy milyen mobilt akarsz látni, amelyiken nem Android 4.0 van , olyat nem érdemes venni, mert jelemzően azokban csak 256 mb ram van és legalább 512 kell hogy használni lehessen normálisan.

Azért van HTC beütésük ,mert mind többnyire klón telefonok :)

Szerintem meggondolandó hogy veszel-e ilyet , mert nincs biztosítva a terméktámogatás , vagyis ha a rajta levő Androidban esetleg hibák vannak , kicsi az esély rá hogy a gyártó kiad rá frissítést

2012. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!