Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik, ha nincs egyenleg...

Mi történik, ha nincs egyenleg a telefonomon? (Tovább is van)

Figyelt kérdés
Előfizettem T-Mobile-nál Go!Net M-re, ami ugye feltöltőkártyával is működik, és az első 2 hónap 90Ft-os havidíjjal bír. Ha a 2 hónap lejárta után nincs 1000Ft a számlámon, mi történik? Ismétlem, nem előfizetéses vagyok, és nem csalni akarok, természetesen kifizetném, csak ha nincs megfelelő fedezet a számlámon, a következő hónapban 2x annyit vonnak le vagy van x időm feltölteni a számlát és akkor újra próbálkoznak??
2012. nov. 23. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A My T-Mobile beállítások "rengetegében" van lehetőséged megváltoztatni, hogy az adott szolgáltatás az időszak végén megújúljon-e vagy sem. Ott található ez a szöveg: "A lejárat időpontjában újra aktiváljuk, amennyiben az Ön egyenlegén rendelkezésre áll a szükséges összeg."

Nekem ez annyit mond, ha elegendő az egyenlegem akkor újra aktválódik. Ha nincs elegendő egyenleg, akkor a következő feltöltésig nincs netem, majd feltöltés után levonja a kellő összeget és tovább működik a szolgáltatás.

2012. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!