Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma délután elnyelte az automat...

Ma délután elnyelte az automata a bankkártyámat pénzem nincs telefonomon nincs egyenleg, telefonálni nem tudok mikor kapom vissza a kártyámat és ha ez nekem anyagi kárt okoz lehet kártérítést kapnom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

otthagytad az automatát?


nem szabadott volna

valahogy értesíteni kellett volna a bankot h letiltsák a kártyát

2011. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is jártam így. Pont a telefonomat töltöttem fel, és a pénz már szerencsére megérkezett rá, de a kártyát nem adta ki. Így fel tudtam hívni őket, és a központban újraindították a rendszert és kiadta a kártyát. Nem értem amúgy, hogy miért nem egy ingyenesen hívható zöld szám van megadva. Szerintem amint tudod hívd fel a számot, akár egy utcai fülkéből is, és jelezd a problémát (legjobb lett volna rögtön). Amíg ki nem adja addig mások sem tudják használni az automatát. Amúgy szerintem nem tudsz panaszt tenni, ha anyagi károd lesz, bár ne legyen :)
2011. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
13:07-es vagyok. Nem kell letiltani a kártyát, ki adja azt az automata.
2011. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

de ha otthagyta az automatát

és

vki meg kiszedi...


mert nem elképzelhetetlen h vki ki tudja venni

2011. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
De elnyelte!!! Nem úgy van az, hogy kilóg, valaki megfogja a végét és kihúzza.
2011. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
A bankkartyat az tudja kivenni aki tolti az automatat. A kartya egy erre kitalalt dobozba gyujtobe esik az automatan belul. Tehat a kovetkezo ugyfel tudja hasznalni az automatat. Ha egy adott bank fioki automatajat hasznaltad hetfon amennyiben toltik azt ellenorzes utan visszaadjak. Ha kihelyezett atm volt pl. tescoban akkor jo lrtt volna a szamot felhivni hol kapod vissza a kartyat. Elkuldik a szamlavezeto fiokodba vagy megsemmisitik.
2011. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nem járt le az érvényessége?
2011. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Az nem a bank hibája, ha rossz PIN kódot adtál meg, vagy lejárt a kártyád. Miért kapnál kártérítést????
2011. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nyelte már el, valami rendszerhiba miatt, pár perc múlva kiadta MAGÁTÓL A KÁRTYÁT!

tehát, maradnod kellett volna kb 2 percet az automatánál, mert lehet hogy már valaki rég elvitte...

2011. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Normális és beszámítható vagyok a kártya érvényes,a pin kód jó az automata magától leállt és elindul valamiféle karbantartás volt eközben nyelte el a kártyát.
2011. júl. 9. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!