Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonról?

Mit gondoltok erről a telefonról?

Figyelt kérdés

A nokia lumia 800 néztem ki de én nem értek hozzá telefont netezésre fényképezésre és telefonálásra használnám szóval szerintetek mennyire jó ezeknek a feltételeknek igazából most samsung galaxy minim van és attól jobbat szeretnék de nyugodtan ajánlhatók is de maximum 50 ezer legyen.

Bocsi a hosszú leírásért :)



2012. nov. 23. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lumia 800 jó telefon,és most nagyon jól van árasítva.Volt 110ezer is,még tavasszal.Windows Phone-on internet explorer van.Az biztos elsőre furcsa lesz WP-re átállni a droidról,de én imádom.Gyors,nem akad,vagy fagy le.Kamerája is jó.Gondolom a WP csempe stílusát már láttad,az ízlés kérdése,én szeretem.Egyenlőre elég zárt rendszer,Zune szoftverrel tudsz a pcről a telefonra zenét,képet stb.rakni,Bluetooth van,de adatküldés nincs.Pont olyan dolgok ezek mint az iPhone-nál,ott is az iTunes-al tudsz csak pc-ről zenét,stb.rakni.De megszokható ez a zártság.Jó hír,7.8-as frissítéssel lesz BT adatküldés,meg Zune is el lesz felejtve,tehát enyhítenek a zártságon.Nokiával kapsz egy IGAZI offline,(tehát nem kell hozzá net)navigációt,ami egyedülálló.Nagyon stabil,minőségi rendszer,marketjén 130ezer app van,biztos megtalálsz mindent amit droidon használsz,vagy annak WP-s megfelelőjét.Ha kérdésed van írj.
2012. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lumia 800 nagyon jó telefon , főleg hogy 140 000 Forinttal dobták ki és most 66 000 ezerből meg lehet venni . Az internet gyors rajta , a fényképezője jó és az ára is , szóval szerintem Lumia 800-at vegyél .
2012. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne wp 7 van rajta amin kevés az app és semmi játékot nem dobnak ki rá,gameloft is bejelentette hogy csak is wp8 ra konvertálja átt a játékit
2012. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A furcsa az lesz, hogy kb 5x gyorsabb lesz a Galaxy mininél. Nincs várakozási idő sehol, azonnal reagál mindenre. Szebb is, sérülékenyebb is a polikarbonát ház miatt, de az egyik legszebb telefon.
2012. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért elég fura hogy valaki 130 000 alkalmazásra azt mondja hogy kevés , legtöbb ember okostelefonján 100 alkalmazás sincsen , és ez a 130 000 alkalmazás nem olyan hogy 1 perc alatt megunod , és selejtek sincsenek közöttük .
2012. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen csak androidra 700.000 app van ami nagyon sok értelmes és legalább vanank rá játékok nem kell mindik szinronizálni ha egy kib aszott zenét akarok rátenni és sőt fizetős appokat se tudsz rárakni ingyen nekem innentől fejeltős,jah és Mdoern Combat 3 Nova 3 GTA 3 Asphalt 7 stb... elfelejtheted,inkább Wp8-at vegyél
2012. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem 13 éves gyerekeknek játszani való telefonok a WP7-esek,persze unaloműző játékok vannak,de egy Pes (foci)játéknak csak demó verziója tölthető le ingyen.Alkalmazás szám meg marhaság.Androidon az appok 60%-a zombi,azaz még soha senki nem töltötte le.Meg minek 6000 zseblámpa alkalmazás.Nemrég olvastam.A 130ezerben ugyanúgy ott van az a 20-30 amit használsz,csak nincs 6000 ugyanolyan app,csak mondjuk 100.Tehát egyszer össze kéne számolni mennyi a HASZNOS alkalmazás,azt kb.egyenlő volna szerintem,a három nagy os.A WP-vel a 20-50 éves korosztályt célozzák meg,nem a 13-16 évest az biztos.Nagyon jó rendszer,nekem elegem lett abból,hogy naponta támadt ingerületem földhöz vágni az androidot az akadások,meg fagyások miatt.Annyival gyorsabban lehet kezelni,hogy az hihetetlen.
2012. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!