Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tapasztalatom azt, hogy...

Miért tapasztalatom azt, hogy a drágább telefonokkal töübb probléma van mint egy olcsóbb 10 ezer ft. Körüli telefonnal?

Figyelt kérdés

Többször vásároltam drágább telefont15-20-30 körül, és azoknak a következő problémájukkal találkoztam.:

2 samsung telefonnak is a képernyő plexi és az lcd között porszem volt az egyiknél a másik vonzotta befelé a port a telefonba. Ugyanugy samsung telefonnál a hátlap recsegett ropogott.

Nokia 30.000-Ft-os telefonnál az előlapja nem volt jól illesztve és a * gomb alatt el volt állva az előlap.


Az olcsóbb alsó kategóriájú telefonokkal viszont semmi ilyen probléma nincsen.

Csaa én fogok ki ilyen vacak telefonokat, vagy tényleg jobbak az olcsóbb telefonok?


Mindenféle tapasztalatot szivesen fogadok.


2012. nov. 24. 09:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!