Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik normális párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális párkapcsolat? Vagy csak én vagyok így vele? Az a tapasztalatom a nőkkel van valami probléma és kihasználóssak Úgy látszik ez természetes de ha egy férfi tesz ilyet elmondják mindennek.

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

sok a feminista. a nő a gyngébbik nem, ezért sokan nemnézik jó szemmel ha a nőt bármilyen sérelem éri a férfi részéről. ellenben a férfiakkal, akik ugye erősebbek, ezért a nők többmindent megtehetnek velük.

nos, ez kicsit álszent és elég feminista szöveg is...

2009. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

nekem meg az a tapasztalatom h a férfiak megcsalnak vagy pedig csak a sz*x re kellünk...:(

amugy nem minden nö ilyen... :/

2009. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már miért ne létezne? Gondolom, az albérletekbe sem a kihasználós nők költöznek a párjukkal. Kihasználni csak azt lehet, aki hülye. Zsák a foltját kategória.
2009. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő használ ki. Engem eddig csak egy használt ki, de sokat tanultam az esetből, azóta nem is használ ki senki.

Szerintem mindenki meg tudja találni a párját, csak járj nyitott szemmel, én is azt teszem. Lám rá is akadtam olyasvalakire, akit kerestem.

2009. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik normális párkapcsolat, csak azt a megfelelő személyt rohadt nehéz megtalálni, akivel ki lehet alakítani. Nem minden nővel van ilyen probléma az biztos. Vagyis azt tudom, hogy velem nincsen:) Vannak még olyanok, akik nem arra utaznak, hogy kihasználják a párjukat, hülyére vegyék és ők akarnak irányítani.

Én úgy gondolom nekem normális kapcsolatom van a barátommal. Szeretjük egymást, kijövünk egymással, néha veszekszünk, de aztán megint rendben van minden. Nem használjuk ki egymást, megbeszélünk egymással mindent. Nem csak a párom, hanem a barátom is, és ezért értékelem őt és szeretem, ugyan ez visszafelé is igaz. Amúgy nem értem azt én sem, hogy mi ezekben a dolgokban az, ami marha bonyolult. Tiszteletben kell tartani a másikat és kész.

Ha már a kihasználást nézzük. Én azt mondom ha nő, ha férfi csinálja mindegyik egyformán megvetendő. Nem csak a pasikban van a hiba, hanem a nőkben is. Egyik sem tökéletes. Mindkét nemben vannak olyanok, akiknek még a hűség, a tisztelet és a másik szeretete az amik fontosak.


22L

2009. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Első válaszoló:

Nahát, miért nem lehet valaki feminista? Az a nő hülye aki nem áll ki a saját érdekeiért! És nagyon helyes hogy kiáll!



A kérdezőnek:

azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.

Nos nem elítélendőbb az, ha egy pasi használ ki egy nőt, csak nem ugyanaz!


Te vonzod a kihasználós nőket, nem tudom, hogy gazdag vagy -e, de legyél figyelmesebb, ne hagyd magadat kihasználni.


A nők kihasználása undorítóbb, a társadalom úgy van beállítva (régen főleg) hogy a házassággal a nő teljes haszon, vagyis kihasználható.

pl.

-szex (akkor is ha nem akarja) vagy egy nő szeret valakit és szerelemből szexszel a pasi meg kihasználja csak. Nos ez lelki-testi kihasználás és a másik ember lelkét nyomorítódik ezzel.

-háztartási munka (csak ingyen csicskázik a pasi tököt vakar ...tisztelet a kivételnek!)


A nőket mindig is nagyon ki lehetett használni, sokszor házasságban is csúnya módon.


egy pasit mivel lehet kihasználni? A pénzével? Nahát...az csak anyagi veszteség, pótolható. De ha a lelkedve is belecsúfítanak, az lehet h soha nem gyógyíthatja meg senki.


Amúgy hogy használtak ki?

anyagilag?

szerelmet hazudtak?

2009. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Pótolható? Pótolnád az enyémet vagy csak könnyelműen irkálsz hülye tanácsokat?

A pénz befektetett munkát jelent nálam mert én munkáért kapom,nálad nem ?

2009. dec. 10. 21:59
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező, kicsit el vagy tévedve. Mindenki fektet be "anyigilag" is egy kapcsolatba, nem csak érzelmileg. Ha más nem, szülinapi, névnapi ajándékok, karácsony, mozi - színházjegy, vacsora, ilyesmik. Szerintem ez természetes. Nekem volt olyan egy hónapig tartó "kapcsolatom", ami után a pasi visszakövetelte a szülinapomra adott könyvet. :) Visszaküldtem neki, 3 db papírzsebkendő, és 6 szál gyufa kíséretében, mert azt is adott, és nem akartam megkárosítani. Ha nagy értékről van szó - például ház, autó, ékszerek - azt simán visszakövetelheted, akár bírósági úton is. Ez esetben megértelek. De ha csak arról van szó, hogy a kapcsolat idején ráköltött apróságokat sajnálod utólag, akkor komoly problémák vannak a jellemeddel.
2009. dec. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azok az apróságok több ezer forintot tesznek ki,és a hitelkártyámról vettem le ami után kamatot is kell fizetnem.

Dehát ez semmi egy nővel így kell bánni mert megérdemli.

Lehet igazad van és problémám van a jellememmel nem szabad nővel kezdeni egy guminőbe egyszer kell befektetni.

2009. dec. 11. 04:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen alakoknak tényleg csak a guminő való, vagy egy prosti. Akkor azt kapod a nyamvadt párezer forintodért, amit érdemelsz. Ha ilyen vagy, ne csodálkozz, hogy nincs nőd. A nők férfit akarnak, nem egy önző, korlátolt, kicsinyes kis hülyét.
2009. dec. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!