Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc 7 Mozart magyarosítására...

Htc 7 Mozart magyarosítására van e lehetőség és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Vásároltam Angliából egy htc 7 Mozart telefont (gyárilag független, az os verzió: 7.10.8779.8) és szeretném a menüjét magyarosítani. A kérdés, hogy van e erre egyáltalán lehetőség és ha igen akkor szeretnék kérni egy részletes leírást, hogy hogyan lehet ezt megoldani...kezdő vagyok ebben a témában,úgyhogy egy "dedós" leírást szeretnék. Továbbá a másik dolog a gps navigáció...nem igazán találtam hozzá magyar offline autós navit. A válaszokat előre is köszönöm!

#GPS #Htc 7 Mozart magyarosítás
2012. nov. 24. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Gen 1-es készülékek még a Mango update-tel sem kaptak hivatalosan magyar nyelvet elvileg, úgy meg főleg nem, hogy eleve angol, sim unlockolt telóról van szó.


A képekből ítélve, azaz látszik is egyébként, hogy nem hivatalos, hanem egy főzött DFT rom van rajta, ami tartalmaz magyar nyelvet.Megpróbálkozhatsz otthoni kókányolással, ha megtalálod a magyar nyelvet is tartalmazó dft romot, illetve gondolom angol nyelvű step-by stepútmutató is van valahol, vagy elviszed egy szervizbe ahol meg tudják oldani esetleg, vagy a mobilarénán keresel valakit aki megoldja 2 üveg sörért, stb.


[link]


Egyelőre hirtelen ezt találtam neked, ha megtalálod hozzá a részletes leírást, meg ahogy elnéztem, egy hozzá való navigon teszt is kellene, hogy legyen valahol.

2012. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel a rövid linkkel már én is találkoztam (a részleteset nem találtam akkor sem), ezért is reménykedem/ -tem a megoldásban!:)

Még az angol menüvel csak-csak megbarátkoznék...de a navi nagyon fontos lenne...tudni illik ezért vettem naivan ilyen telót:)!

Mindenesetre köszi a választ!

2012. nov. 24. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor inkább vettél volna használtan itthon egy Nokia Lumia 710-est, ott legalább gyárilag ott a Nokia Drive, és társai offline navira.Bár elvileg az sem tökéletes.


Viszont ha a marketplace-en találsz navit, az pénzes lesz, ellenkező esetben ha van is jelenleg offline navi WP-re, akkor azt unlock, és hackelés nélkül nem fogod tudni megoldani.Mondjuk ott a Chevron unlock legálisan, de az meg 9 dollár,stb.


Szvsz, ha navigálni szerettél volna/szeretnél offline, akkor Lumiát kellett volna venni a wp vonalról, vagy egy androidos telót, és olyat tölteni le hozzá a csomó offline navi appból, amelyik tetszik.

2012. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!