Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell google fiokot...

Hogyan kell google fiokot társítani a 2.3.4es Androidon?

Figyelt kérdés

Eddig 2.2 volt a Telenor OT 990en. S most mivel nincs társitva igy nem tudok a play áruházban "böngészni. " S meg se jelenik menüben.

Másik kérdésem hogy miért kapcsolodik mindig a wifire? Mit állitottam el vagy be?


2012. nov. 24. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elképzelhető azért mert kevés volt a belső memória és az már nem fért rá?


Nem.


Rootolás nélkül megoldható hogy az általam feltelepitett alkalmazások a belső memóriából törölhetőek legyenek?


Ha valamit telepítesz akkor az a belső memóriába kerülnek ugyebár. Ha törlődnek akkor onnan törlődnek. Ehhez semmi szükség rootra. Ha a gyári dolgokat akarod törölni, na ahhoz már tényleg kell root és egy alkalmazás is amivel tudod törölni.

2012. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mert van olyan dolog ami beépült a telóba és törölhetetlen.Pl élő háttér.

Egyébként tegnap frissiteni akartam a telót az alcatel oldaláról valami upgrade Q-val,lefagyott a gép ergo kék halál reset és a teló be se kapcsolt. Ezután kivettük az aksit és ujra bekapcsoltuk.Erre megjelent a play áruház:D:D


Egyébként nem világos,mert alig van pár dolog a telón(amit lehet átpakoltam a memóriakártyára és mégis 10 mb van szabad hely... Lehet lementem a dolgokat és csinálok egy tiszta lapos telepitést,de akkor mindent leszedek róla.

2012. nov. 25. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!