Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megőrülök! Van ötletetek...

Megőrülök! Van ötletetek miért hülye a telefonom?

Figyelt kérdés

Van egy majd 6 éves Sony Ericsson K700i típusú mobilom, már volt aksi cseréje és joystick cseréje is.

Amikor töltőre rakom, akkor ugye felvillan h optimalizált töltés és tölt nyugisan magának. Jó esetben. Na az enyém nem..állandóan felugrik a felirat, nem lehet leokézni, mindig villog, nemhogy tölti, még ezzel fogyasztja az aksiját.. de miért??? Töltöttem már sok városban, sok konnektorból, mindnél ezt csinálja.

Vannak jó pillanatai (mint egy skizofrén..:D) amikor tölt normálisan, de legtöbbször ez megy, ki és bekapcsolt állapotban is, akárhányszor húzom ki és dugom be.


A töltő a hibás? Nem tudom tesztelni másik telefonnal, lévén hogy ilyen régi már nem sok mindenkinek van.


Köszi!


2012. nov. 24. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

" Van egy majd 6 éves Sony Ericsson....."


na ha 6 éves,akkor már megszolgált,

jöhet egy új,

2012. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg, és vennék is másikat, de.. amilyen kéne arra nincs kesh, előfizetéses nem akarok lenni, de 50ezrem sincs most zsebből. Ezt a telefont akarom még nyúzni, mert imádom, és ezért tettem fel a kérdést is:) De azért köszi a választ!
2012. nov. 24. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tipo is nagyon jó amúgy! 35.000Ft és androidos a legjobb alsó kategóriás telefon!!!
2012. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt én is néztem, tetszett is, csak nekem nagyon kell a LED..azon meg nincs. És gondolom az alkalmazással sem telepíthető. A régin meg van :) Szóval maradjunk annyiban hogy a régi telefon gondjához várok tippeket, de köszönöm ezt a választ is!
2012. nov. 24. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy régi típusú telót párezer forintért.

Valószínűleg már komolyabb gondok vannak, írtad te is hogy sok csere volt vele. Tapasztalatom, hogy egy meghibásodást általában még 2-3 követ és a végén az alaplapnál lyukad ki az ember. 6 év után az ilyen megesik.

A hiba a töltőcsatlakozásában lesz valahol illetve lehetséges, hogy az alaplap irányítja rossz helyre. Javítottam már úgy telefont, hogy az alaplap lepucolása (valami fura barna massza volt ráragadva) után megjavult a készülék, de ezt csodaként tartom azóta is számon.


Vehetsz külső aksitöltőt is. Ezzel kicsit macerásabb a töltögetés de egy ilyen telefon emlékeim szerint elvan még egy jó hétig egy fröccsel.

2012. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sejtem h már lassan túl koros a javítgatáshoz.. :( na mind1. Köszönöm a válaszodat :)
2012. nov. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!