Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Android Market-rő...

Hogyan lehet Android Market-ről, WiFi-n keresztül letölteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy, ha be akarok lépni a Marketbe, akkor kiírja, hogy kapcsoljam be a háttér-adatkapcsolatot (vagy adathasználatot, nem tudom pontosan).Én ezt vásárlás után egyből kikapcsoltam, a mobil-adatforgalommal együtt.Ha ezt visszanyomom, de a mobilnetet nem, akkor nem generál többezres számlát??Tehát hogyan tudok csak WiFi-t használva tölteni a marketből?


Köszi a segítséget előre is, kicsit kezdő vagyok még Android témában. :)



2012. nov. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy a Marketről (Play Áruház) letöltsél, ahhoz egy érvényes Google fiók accounja kell. (Egy gmailes regisztrált fiók)

Ha ez megvan, az android beállításoknal kapcsolj ki mindent, az legyen bepipálva: csak 2G. Akkor csak a WiFit tudja használni adatforgalomra.

2012. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Google-fiókom már van.Tehát, ha így van beállítva, akkor csak a wifit hasznája?

Csak 2G-s hálózatok - BE

Adat engedélyezve - KI

Háttérbeli adatkapcsolat - BE

WiFi - BE

2012. nov. 24. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2G is ugyanúgy használja a mobilnetet, csak lassabban. Viszont ha be van kapcsolva a wifi, és csatlakozik is rá, akkor csak azon keresztül tölt.
2012. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sose tudom pontosan, de minek a háttérbeli adatkapcsolat?

Az kb. az talán, hogy folyamatosan nézi Email fiókodat, és ha újság érkezik, letölti.

Meg: ha az adat engedélyezve: ki , akkor lassan sem tölt le ADATOT a 2G-n keresztül, akkor az csak beszédre, SMS-re lesz jó..

2012. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az adatkapcsolat arra kell, amire az okostelefon való, folyamatosan online legyél. Ha ez nincs, jó a kétgombos telefon is.


2G-n ugyanúgy tölt le adatot. Ne mondj hülyeségeket mert elhiszi valaki és miattad fog pluszban fizetni.

2012. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engedd meg, hogy én másképp gondoljam a 2 gombos telefon vs. Android online nettel és nem szeretnék 2 gombos telefont, hanem használok egy jól fejlett androidost.

Bárhol vagyok, és ahol vagyok, mindenhol van WiFi elérhetőségem kivéve azt a napi 2*20 percet, amikor közlekedem. Innen kezdve nem tudom belátni azt az egetverő hátrányt ami ér engem...

2012. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!