Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a ma kapható legjobb...

Melyik a ma kapható legjobb telefon?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg olyan, amit a közeljövőben terveznek piacra dobni. És miért azt gondolod annak?

Nálam egyébként talán a HTC one X+ és a Note 2 a nyerő



2012. nov. 24. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy nézz utána az s-pen-nek aztán okoskodj, az általad megnevezett profik meg sima utca emberek, ott bárki szavazhat, képzeld még te is. Ja és az lg-n is van rengeteg extra program. Lényegében semmilyen normális érvet nem hoztál fel, hogy mivel lenne jobb a samsung note 2 mint az lg.
2012. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Van Note 2-m, nem tudom minek kene utananeznem az S-Pen-nel kapcsolatban, de idezem akkor a Wikipedia-t, ha mar nekem nem hiszel:


Stylus

The Galaxy Note includes a stylus which Samsung calls the "S Pen". The stylus tucks into the bottom panel of the phone and can be used in a variety of apps. It can simply replace the use of a finger in situations where precision is needed, but it is also equipped with a "shift" button, which when pressed enables other functions such as grabbing screenshots (which can then be drawn on using the stylus) or for writing sticky notes with drawing/handwriting, text input, and pictures. The stylus and screen are coordinated using a Wacom digitiser system which results in accurate pressure-sensitive input.[20]


A Nexus 4-en pedig SEMMI extra program nincs, hacsak nalad a GMail vagy a Play Store nem szamit 'Extra' programnak.


A weboldalon pedig az 'Expert' Choice Ranking'-ot kellett volna nezned, de latom az angol tudasod a nullaval konvergal.

2012. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!