Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlatok? A...

TiniVani kérdése:

Milyen mobilt ajánlatok? A nokia lumia 610-et hogy értékelnétek?

Figyelt kérdés
Ne csak 1 évig bírja, lehetőleg éritőképernyős, max. 47ezres értékben.

2012. nov. 24. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Ajánlom a mobilaréna tesztjeit, hasznosnak tapasztaltam.

A kérdezett készülékről 5 oldalnyit írnak:

[link]

2012. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ha wp kell, akkor inkább gyűjts a lumia 710-re, mert az sokkal jobb, a 610 árán meg inkább xperia tipo.
2012. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ mire használod...nekem csütörtök óta van 610-em és eddig megvagyok vele elégedve,facebook-ra,MSN-re zene hallgatásra,fotózásra kiválóan alkalmas meg jó sok ingyen alkalmazás van rajta :D Gyors,akadásmentes,nekem bejött :) dehát te döntsd el. Én is vaciláltam,hogy 710 vagy 610,de nekem ez jobban bejön valamiért hiába gyengébb valamivel,meg persze az is közre játszott,hogy jó áron jutottam hozzá na mind1. Azért majd írj,hogy milyet vettél. :)
2012. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!