Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nyalja a t-mobile a...

Miért nyalja a t-mobile a samsung hátsó fertályát ilyen akciókkal így karácsony előtt? (Lent) Nem fogy a galaxy ace és a galaxy y eléggé?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 25. 00:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az akciós kínálatból pl. sony esetén kibaxták a kínálatból szinte az összes 2011-es modellt ami messze alázza a most is kapható egyes samsungokat, pl. galaxy ace, mini, y stb...
2012. nov. 25. 00:24
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt marketingnek hívják.

Ha nem esett volna le, a bevétel a lényeg és nem te.

2012. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért érdekes, hogy samsung esetén ott a kínálatban az ace és az ace 2 + a galaxy mini + a mini 2...


Sony esetén már baromira nincsenek a sokkal jobb 2011-es modellek pl. xperia ray, live with walkman stb.

2012. nov. 25. 00:38
 4/16 A kérdező kommentje:

Bár ez szvsz nem marketing, csak baxták elvinni a t-mobile raktárából a sok f.st, pl. ace, vagy y.


A sok nem hozzáértő majd most elviszi...

2012. nov. 25. 00:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Mert ilyenkor ígyis-úgyis több telefont adnak el így meg azokra is lecsapnak amit amúgy nem biztos,hogy elvittek volna pl. kiszórnak pár samsungot.

Amúgy a Note 2 tényleg jó,de mást nem biztos,hogy vennék.

2012. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én a t-mobile-nál dolgozok, de csak egy szervízben.


Nem a note 2 meg az s3 miatt találták ki az egészet.

Tudom, hogy ott rohad rajtuk a sok olcsóbb samsung. Ennyi...

2012. nov. 25. 00:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát persze,de mindenre mondják,hogy 0 Ft csak a kisbetűvel írott havi törlesztő az amit elfelejtenek.
2012. nov. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De azt nem tudom, hogy a tavalyi sony-kat, pl. ray, xperia mini/mini pro, live with walkman, arc, arc s stb. miért dobálták ki, míg a samsung 2 éves modelljei miért vannak a kínálatban...


Pontosabban tudom, de majd késöbb leírom...

2012. nov. 25. 00:53
 9/16 A kérdező kommentje:

"Hát persze,de mindenre mondják,hogy 0 Ft csak a kisbetűvel írott havi törlesztő az amit elfelejtenek."


Domino csomagban se kapni...

2012. nov. 25. 00:55
 10/16 A kérdező kommentje:

Na leírom:


Sok munka nekik kiadni a sony telefonok frissítéseit (4.0) és azok különböző sony által kiadott verzióit.


Kényelmes nyomatni az ace-t és társait amikre már nem lesz semmi...

2012. nov. 25. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!