Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nyalja a t-mobile a...

Miért nyalja a t-mobile a samsung hátsó fertályát ilyen akciókkal így karácsony előtt? (Lent) Nem fogy a galaxy ace és a galaxy y eléggé?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 25. 00:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a 0 Ft-ot arra írtam hogy most azt reklámozzák,hogy ezek mind 0 Ft,csak a törlesztető más.

Amúgy talán ezeket azért nem forgalmazzák már mert még Sonyericsson volt és nem sony,és emiatt van valami.

Amúgy nekem is még sonyericssonom van(xperia play),de nem cserélném le mondjuk egy galaxy y-ra.

2012. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valahogy el kell adni a dolgkat.És erről nem te döntesz.Sonyval az a legnagyobb baj hogy túl sokat bíbelődnek a frissítéssel.Ha veszek egy telót akkor ne az legyen már hogy majd 20év múlva megszülik a frissítést.Vagy ne legyen rá vagy meg iparkodjanak.A Samsung pont ilyen.Amire ad arra gyorsab megérkezik.Mellesleg köszi az infót erről az akcióról.Majd megyek és nézelődök hogy mit lehetne venni.
2012. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Bíbelődik a frissítésekkel a sony?


Nagyon vicces, nagyságrenddel több telóra adta ki az android 4-et, mint a samsumng pl. a 2011-es telókra és a 2012-esekre is.

Jóhogy tovább tart a folyamat...


Xperia tipo pl. android 4-es, a hasonló hardverű mini 2-re meg nem is lesz, de a sony bíbelődik...

2012. nov. 25. 10:18
 14/16 anonim ***** válasza:

A Sony tényleg időben kiadja a frissítéseket, csak a szolgáltató nem. A T-mobile hibája, hogy nincs még pl. a tavalyi Live with Walkmanra ICS. (Ami szerintem nem is nagy baj)de a függetlenek megkapták.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Szerintem egyszerű..Marketing.. Azt gondolják, hogy a vásárló így majd Samsung terméket fog venni. A T-mobilnak meg nyilván kicsivel nagyobb haszna van Samsung termékeken ezen akció keretein belül.

2012. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed: A Samsung telefonokkal kevesebb macera van.
2012. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"Megválaszoltad a saját kérdésed: A Samsung telefonokkal kevesebb macera van."


Nem gond, sz.pjanak vele akik megveszik...

2012. dec. 22. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!