Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mia.14 kérdése:

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 800as telefonról? Szerintetek érdemes megvenni? Olyat szeretnék venni, de nem tudom nektek milyen véleményetek van róla .

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nokia N8-ról váltottam Lumia 800-ra.Összességében nem bántam meg és nagyon várom a WP 7.8-at,hogy milyen újdonságokat hoz funkcionalitás terén,mert az elég kevés benne sajnos.De szerintem jó választás!
2012. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Várd meg a 820-ast!
2012. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért várjam meg? Az valószínűleg több alkalmazást rejt majd magába, de ide is letölthetem kedvem szerint azokat.. Nagyon megtetszett a Nokia Lumia 800as így a tesztvideókból, meg a Nokia N9es is, de nem tudok választani! Segítsetek!
2012. nov. 25. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Lumia 800 vagy N9?Mivel az N9 gyengén támogatott igy Lumia 800!
2012. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Tegnap vettem a páromnak egy Lumia 800-ast.Én szívem szerint nem vettem volna meg a párom már régóta oda volt érte.Vélemény?

1.Nem lehet Bluetooth-on képet küldeni,sem fogadni.

2.Nem tudsz mp3 zenét a hozzárendelni a hívó félhez,csak max 40 másodperceset,vagy csak 1 Mb(!)-os zenét.(mp3)

Zune program nélkül esélyed sincs bármit is rátölteni a telefonra!Régi telefonokat rátoltad a gépre usb-vel,nyitott egy meghajtót azt ennyi.Ennél ha nincs egy kis számtech jártasságod,felejtsd el!Új telefon,visszafele fejlődik,és atom drága!1 nap alatt ennyi tapasztalat.Személy szerint én nem ajánlom senkinek!Magamnak nem vennék az biztos!

2012. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyetértek az ellöző hozzaszoloval. nekem is van ilyen telom. nem jo. el adom. mert bonyolult a kezelese. atom draga s nem eri meg.
2013. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gregor555 ***** válasza:
Én is nemrég vettem 800-ast, és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon gyors jól műkődik minden rajta és nem egy olyan divattelefon amivel minden sarkon összefutsz. Bátran ajánlom :)
2013. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A fényképezője nagyon jóó.(:

Az egész telefon nagyon jó...

én venni fogok,nagyon tetszik

2013. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyébként azért nem tudsz B-n küldeni képeket zenéket,mert csak akkor működik,ha a te telefonoddal egyenrangú telefonra akarsz küldeni. Azaz Nokia Lumia-ra
2013. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!