Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia u hoz lesz e JB frissítés?

Xperia u hoz lesz e JB frissítés?

Figyelt kérdés

Ha lesz akkor mikorra várható?

Tud erről valaki valamit akinek U-ja van? mert valahol azt írják hogy lesz valahol meg azt hogy nem lesz.

előre is köszönöm a válaszokat megy majd a zöld kéz! :)


2012. nov. 25. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A Sony bejelentette, hogy minden 2012-es modellre lesz jb. Mert ők így nyomják.. Érdekes 1 cég.. Ha rajtuk múlt volna, akkor a Galaxy S2-n is még ICS lenne.

Amúgy ha bejelentik, akkor nagy valószínűséggel lesz. De sok idő kell hozzá nekik. Emlékszem, hogy mikor az S2 megkapta az ICS-t akkor rá olyan 2-3 hónappal jöttek az SE-kre az ICS, de nagyon lassan..

Szóval olyan 2013 Q1 körül várható szerintem.

2012. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy hivatalosan nem lesz bár ebben nem vagy biztos. Főzött ROM-al meg már most is van.
2012. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*vagyok
2012. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem lesz rá JB....

mert akkor nem veszek olyan telót amire csak főzött ROMal lehet rárakni a JB-t.

Áááá ez így húzós.:D

2012. nov. 25. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos lesz, nyugodtan megveheted.
2012. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de szerintem érdemes venni, mert a kategóriájában nincs jobb nála, és olyan sincs, ami megkapná biztosan a jelly beant. Egyébként nekem ics-vel is teljesen jól működik...
2012. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

megveszem :D

köszönöm a válaszokat

(amúgy max ha nem lesz rá akkor rakok rá valami főzött ROM-ot xP)

2012. nov. 25. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor hiszem el hogy lesz rá JB ha már töltöm rá...Senki nem tudja biztosan. Én most is ezt venném...Nekem nagyon bejött.
2012. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!