Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonom van és 0. faceboo...

Új telefonom van és 0. facebook-oztam ezért ráadtam az adatforgalmat de azthittem nem vesz le pénzt mert ugye 0. fb mert a régin nem vett le de most jött egy smsem a t-mobiletol hogy az adatforgalmam 9mb lett. Ez hogy lehet és sokba fog kerülni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat:)
2012. nov. 25. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
barátomnak azt hiszem valami 6 mega volt 9000, vagy 9 mega volt 6000 nem tudom már pontosan:/
2012. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem giga volt?:l mond hogy de kérlek
2012. nov. 25. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem, ha nincs egyébként netre csomagod, sajnos nagyon drága pénzeket vesz le érte:( egy percig ment a net adatforgalomból, aztán észrevettük, hogy nem wifiről veszi, és összességében 9000res számla lett belőle:/
2012. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Net Start csomaggal (ami vagy jár alapból az előfizetésekhez, mivel 0 forint a havidíj, vagy ez áll a legközelebb hozzá) 13,2 forint/10kB, ez átszámítva neked akkor: 9MB -> 9*1024kb=9216kB ->921,2*13,2 Ft=12165:S

de andoidos teló és beállítottad, hogy mehessen az adatforgalom? szerintem attól, hogy kiküldte az smst, még nem biztos, hogy fizetni is kell (mivel az oldal amúgy ingyenes), csak tájékoztatott... bár nem vagyok biztos ebben, mivel miután barátom csinált számlát, mindannyiunknak le lett tiltva az adatforgalom

2012. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen telefon, de elképzelhető, hogy a háttérben más is használta a netet. Így hiába látogatsz olyan oldalt aminek az adatforgalmáért nem fizetsz, a háttérben zajlódó nethasználat miatti adatforgalom miatt meg fizetsz.
2012. nov. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sony xperia u-m van. Remélem nem kell fizetnem:/ nagyon félek:s de azért köszi a segítséget:)
2012. nov. 26. 06:57
 7/8 anonim ***** válasza:
t-mobile.hu-n lehet ellenőrizni az aktuális számla állását, csak meg kell várni ahhoz is, hogy küldjenek postán egy kódot asszem
2012. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket:)
2012. nov. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!