Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S 3 vagy Sony Xperia S?

Galaxy S 3 vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Xperia T nem kell. ezek közül melyiket éri meg jobban?
2012. nov. 25. 21:15
 1/7 anonim válasza:
Én az s3-at választanám
2012. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S3
2012. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én meg az S-t, azért, mert soha semmi nem fogja kihasználni a 4 magot, most akkor miért fizetnél 2 felesleges magért 60ezer Ft-tal többet?
2012. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Nem egy kategória.


Az S3 az Xperia T-vel van azonos szinten, ezek közül meg tuti hogy a T.

2012. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hogy vagy??? válasza:
Hát nekem Sony Xperia S-em van, remek telefon, haveromnak S3 (1 napra kölcsön is adtuk egymásnak) mindkettő remek telefon.! Nekem a Sony Xperia új külsője tetszett meg azért is vettem meg, de az S3 is gyönyörű.! :) én nem tudnák már választani.! :)
2012. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól, hog ymost nem tudja kihasználni a 4magot, lehet később még szükség lesz rá... egyébként ha nem szeretnél annyi pénzt kiadni érte, akkor a sony, ha pedig kiadsz kicsit többet picit erősebb telóért akkor az S3. Egyébként ilyen árkategóriában már nicnsen rossz választás.
2012. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xperia s az sokkal jobban megéri az árát, mert hardveren kívül minden téren jobb, a 4 magot meg úgy is csak akkor fogod tudni kihasználni, amikor a drága s3 már szétesik az ultra gagyi anyaghasználattól.
2012. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!