Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U tanácsok, appok?

Xperia U tanácsok, appok?

Figyelt kérdés

Szóval, remélhetőleg holnap érkezik az említett telefon. Valahol láttam videóban, hogy a led fényét állítgatta valamilyen alkalmazással, valaki tudná linkelni, hogy melyik is volt ez? Olyat már találtam, amivel elvileg ki lehet kapcsolni. Valamint olvastam olyat, hogy meg lehet oldani, hogy kapcsolatokhoz beállítani színeket. Ha valaki tud erről valami infóval szolgálni nagyon megköszönném:)

Egyébként a memória 4+1,5 giga ugye, amit használhatok. Az 1,5 giga helyre pakolja alapból az alkalmazásokat, vagy nekem kell beállítani, hogy oda tegye? Hogy is van ez? Nem volt még okostelefonom, így nem igazán értek hozzá:) Amúgy meg bármi más hasznos app, tanács jöhet:) köszi előre is!



2012. nov. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
jól tudod, 5,5 GB felhasználható. "illumination bar notification" prg az, ahol a csikkal kapcsolatos dolgokat beallithatod, de tudtommal kikapcsolni a csík világítását nem lehet. Market playről letöltheted ingyen. Alkalmazások menüpontban átrakhatod a 4GB tárhelyre a dolgokat de alapból a telmemóriába ment. Hasznos app az "Advanced Task killer" és az "aCcleaner Pro" ezek nélkül élni sem tudsz majd :)
2012. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Screen filter nevű alkalmazással teljesen ki lehet kapcsolni a világító csíkot:)
2012. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen igen ezt találtam én is, már használom is:) de köszi!
2012. dec. 1. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!