Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3 gs-ről mi a véleménye...

MikeB kérdése:

IPhone 3 gs-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Régi, szaggat, inkább 1 Androidos telefon helyette.
2012. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
használható, és akkor éri meg, ha aránylag olcsón kifogástalanhoz hozzájutsz(tehát pl 45-50et nem ér), öcsémnek az van, szereti.
2012. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
androidos telefont vettem áprilisban(!) szaggat, fagy, minden baja van. az tetszik az iphoneban, hogy gyors, nem szaggat. ja és gyönyörű a kijelzője :D
2012. nov. 26. 14:22
 4/19 bp1985 ***** válasza:

az tetszik az iphoneban, hogy gyors, nem szaggat. ja és gyönyörű a kijelzője :D


Ez egy 3gs-ről pont nem elmondható.

2012. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor minimum i4-et kell venned, mert a 3gs szaggat, a 4 is néha-néha képes rá.
2012. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem tudom, ezért tettem fel a kérdést, bár a kijelző elmondható, mert láttam már :D na de a kijelző nem olyan fontos egy galaxy ace-nek is szép kijelzője van
2012. nov. 26. 14:32
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vagy vele, de én a wvga kijelző után Super Amoled HD-ra váltottam, és sokkal szebb, mint a Super amoled +. Az LCD kijelzők nem jönnek be valamiért. :)
2012. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha szerinted egy Galaxy Ace-nek is szép kijelzője van (ami nem mellesleg egy kaki telefon) akkor nem láttál még Xperia S-t, Xperia T-t, SGS3-at, stb.. :) Nem lehet, hogy csak gagyi Android-os telefont vettél? :D Egyébként ha mindenképpen iPhone-t akarsz akkor szerintem minimum 4-est vegyél.
2012. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
megkérdeztem egy iphone 3 gs gazdát, ő azt mondta hogy tökéletes, nem szaggat, visz mindent :)
2012. nov. 26. 18:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Gondolom, galaxy ace-ed van, és az fagy meg szaggat. Nos, az egy nagyon sz@r androidos telefon, és a telefon miatt nem kéne leírni az androidot is. A 3 gs-nél fényévekkel jobb minden téren az xperia u, és az xperia u kijelzője és az ace kijelzője között ég és föld van az u javára, szóval az u után az ace kijelzője ronda, meg egyébként is annak számít.
2012. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!