Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek meg? alcatel...

Melyiket vennétek meg? alcatel ot991-et vagy a zte blade 3-at?

Figyelt kérdés

én nem tudom eldönteni..

a zte-nek a hátránya h nincs vakuja, viszont az alcatellel nem lehet zoomolni :S

)az alcatel kicsit drágább de az nem számit..Ö

egyébként az sokat számit h az andoid 2,3as v 4es?



2012. nov. 26. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ha vaku kell vagy zoom akkor fényképezőt vegyél ne telefont:D az én telómnak volt vakuja de sokra nem mentem vele úgyhogy az nem hátrány... én a zte-t választanám még 1x nem veszek alcatelt az biztos
2012. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért mi a baj az alcatellel?
2012. nov. 26. 18:44
 3/4 anonim válasza:
nekem volt alcatel OT 995 szuper telo csak hamar merül ennyi a hátránya (nyílván használtam de szerintem kicsi az aksija)
2012. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ot 991 nek köze nincs a 995 höz. Nekem 991 volt mert nem tudtam megfizetni a 995öt. Hát a lényeg h a 991et 2 hét után cseréltem használt htc re annyira szar lassú gyengee teló a 991 hogy szörnyű..
2012. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!