Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tud többet az Androidos...

Mivel tud többet az Androidos telefon?

Figyelt kérdés
légyszi valaki magyarázza el érthetően mert telót akarok venni, azt tudom lehet rajta netezni .... de ha wifis telefont veszek ami már van 9990ért is azon is tudok netezni , de az androidos drágább ,miért jobb ?

2012. nov. 26. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy Androidos telefon okostelefon, olyan mint egy miniszámítógép, jobb képességekkel rendelkezik, jobb rajta netezni, rengeteg telepíthető alkalmazás van rá amivel a tudását tudod növelni és az Android rendszer remekül személyreszabható.

Jónak jók, de szerintem sok embernek fölösleges egy komoly tudású telefon.

2012. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"e ha wifis telefont veszek ami már van 9990ért is azon is tudok netezni "


maximum elszüttyögni lehet vele , de normálisan netezni nem lehet olyannal , egy weboldalt nem lenne képes megnyitni

2012. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor szerinted mire való a wifis telefon,ha nem netezésre?
2012. nov. 27. 11:03
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
Az Android egy teljes operációs rendszer, mint a PC-ken pl. a Linux vagy a Windóz. Az azt futtató telefon tulajdonképpen egy zsebrevágható számítógép, amivel telefonálni is lehet. De azonkívül szinte mindent, amit egy "hagyományos" számítógéppel. Míg az említett 9990-es telefon azt tudja, ami a specifikációjában le van írva. Ha az neked elég, akkor oké. Az Androidnál viszont minden csak program kérdése.
2012. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"akkor szerinted mire való a wifis telefon,ha nem netezésre?"


Hiabá van rajta wifi ha nincs rá alkalmazás akivel kihasználhatnád , ráadásul sokszor látnád a kevés memória üzenetet is, a sebessége sem lenne jó

2012. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
android sokkal jobb,sőt 3D-s játékok is elfutnak rajta olyan grafikával mint a PCn de azért oda kell egy jobb okostelefon.
2012. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak mobilra optimalizált oldalakat akarsz megnyitni (főképp emailezni és mobilos chat oldalakon chatelni szeretnél), arra jó a sima Wifis telefon is.

Viszont a teljes méretű weblapok megnyitásánál az alsóbb árkategóriás telefonok ki fogják írni, hogy kevés a memória. Így viszont korlátozott a megtekinthető oldalak száma. Minioperával bár lehet ezen némiképp segíteni, de szerintem úgy sem az igazi.

Hozzá kell tenni, hogy én kipróbáltam olyan wifis telefonon is a böngészést, ami nem alsó kategóriás volt (a tulajdonosa annyit fizetett érte, amennyiért már androidos telefont vehetett volna), annál is voltak olyan oldalak, aminél kiírta, hogy kevés a memória. Én viszont az androidos telefonnál még nem találkoztam ezzel a hibaüzenettel.


Az androidnak sokkal nagyobb a memóriája, így még egy nagyobb méretű hírportál betöltése sem okoz gondot.

Ha viszont figyelembe veszem azt is, hogy az androidos telefon tudása felér egy számítógépével, akkor egyértelmű az előny. Rengeteg alkalmazás (fogalmazhatnék úgy, hogy program) érhető el hozzá.


Én - sajnos - az utóbbi időben sokat járok kórházba, és a váróteremben az androidos telefon az egyetlen társam, gyakorlatilag mindent meg tudok rajta csinálni, amit otthon a számítógéppel csinálnék. Én nem bántam meg, hogy ráfizettem azt a párezer forintot, amivel ez többe jött a sima wifis telefonnál.

2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én azért vettem androidos telefont, mert a régi "hagyományos" érintős telefonommal elégedetlen voltam (nem tudta azokat a dolgokat, amit én elvártam). Pedig arra is azt mondták a vásárláskor, hogy internetezésre való, de gyakorlatilag pont erre használhatatlan volt. A számítógépes oldalakat még be sem töltötte, már elfogyott a memória, ráadásul ilyenkor ha navigálni akartam rajta, elég sok idő volt, mire az érintésemre reagált. Ezen pedig a miniopera sem segített, bár az behozta a teljes oldalt, de ha nagy volt, akkor a navigálás ott is kész kínszenvedés volt. Nagyon idegesített a dolog, nem véletlenül cseréltem le.


Persze a mobilos oldalaknál nem csinált ilyent, mivel annak alapból kisebb a mérete.

2012. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!