Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van vakakinek Samsung Galaxy...

Van vakakinek Samsung Galaxy Note 2? Egy nagyon kicsit kellene a segítsége!

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 04:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Mit szeretnel?
2012. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Note 2-t most vettem és nem tudok semmilyen programot/játékot átmásolni az sd kártyára! A telefon látja az sd kártyát de nincs olyan pont a telón, hogy sd kártyára másolás! Van erre valami megoldás? Vagy ilyen a teló? Vagy hibás?
2012. nov. 27. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Most neztem meg az enyemen, en sem tudok athelyezni az SD kartyara programokat... Szoval ez ugy tunik nem hiba. Viszont nem ertem, hogy 16Gb tarhelynel ez miert problema.
2012. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert csak 10Gb ot lát! Nálad is csak 10Gb-ot lát?
2012. nov. 27. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
10.36Gb, a tobbit a rendszer foglalja le. De meg ez is boven eleg alkalmazasokra szerintem... a tobbi cuccom meg egy 64Gb-s microSD-n van.
2012. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!