Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján válasszak telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elérkezett az idő, hogy lecseréljem régi telefonomat és vegyek egy újat. Azonban választáskor kicsit bajba kerültem. Rengetek okostelefon van ma a piacon amik közül lehet választani.

Tudnátok segiteni, hogy milyen szempontokat érdemes figyelembe venni és, hogy manapság mi számit jónak?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 27. 08:18
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
57%

Erre nincs válasz...

Azokat a szempontokat vedd figyelembe, ami neked, a te telefonos tevékenységedhez szükséges.

Teljesen más telefon ideális annak, aki pl. sok könyvet olvas, mint annak, aki állandóan zenét hallgat rajta, megint más annak, aki 8-10 emailfiókot les állandóan és a vállalati hálózattal van állandó kapcsolatban....

Szóval sokféle egyéni igény van és nem feltétlenül mindenkinek ugyanaz a készülék a legjobb, sőt!

És még az anyagi lehetőségekről nem is szóltam...

2012. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

Nemtudom te mi alapján válassz, de én leírom mi alapjá

án választottam.

-legyen androidos(más oprencert nem ismerek/nem szeretek annyira)

-legyen rajta fotófény(sokszor jóljött sötétben zseblámpaként használva, ezért nekem ez fontos)

-nagy kijelző(ennek végülis nincs különösebb haszna, mert kicsin is látom mi van írva, de kényelmesebb használni szeirntem)

-tudjak rajta filmet nézni, zenét hallgatni, böngészni, olvasni, tanulni(ennek kb minden androidos telefon megfelel manapság több kevesebb sikerrel)

-alacsonyabb árkategóriájú legyen(nem engedhetek meg magamnak drága telefont, maximum 30ezer környékén)

-legutóbbi telefonvásárlásom során fontos volt, hogy telenoros legyen, mert ott volt 3 hónap ingyen internet, amit ki is használtam és jól jött

Kb ezeket a dolgokat venném figyelembe most is, ha telefonvételre kerülne a sor

2012. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!