Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnénk a szüleimmel tesómnak venni egy érintőképernyős FEHÉR telefont, és a Samsung Galaxy Y-ont néztem ki. Ha jól tudom ez nem Androidos. Ugyanis tesóm még csak 12 éves és úgy gondolom, hogy olyan alkalmazások amiket az Android tartalmas (market és társai) nem szükségesek neki. Nekem Samsung Galaxy Gio-m van és én sem mindig használom ezeket a dolgokat. Tehát az a kérdésem, hogy Ti mit gondoltok erről a telefonról?

Esetleg tudnátok ajánlani egyet ami nem drágább 30.000 ft-nál és fehér illetve kártyafüggetlen?

Azt meg kell jegyeznem hogy Telenorosak vagyunk...



2012. nov. 27. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
azt még el felejtettem írni, hogy mindenképpen Samsung típusban gondolkodunk.
2012. nov. 27. 12:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat. Nem a Galaxy Y-t néztük, hanem a Star 3-at.
2012. nov. 27. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
miért ne vehetnének androidosat? jobb képességű telefon akkor is, ha csak 12 éves a tesód... én se használok ki minden alkalmazást de akkor se vennék star3-at...
2012. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a star 3 nem jó semmire , az y sem, de egy 12 éves szerintem úgy sem veszi észre, jó lesz neki.

egy márkához pedig hülyeség ragaszkodni, főleg ha 2 ilyen vacakot néztél ki ajándéknak

2012. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Samsung Galaxy mini-t fehérbe 25000ft :) Androidos és ne féltsd az androidtól :)
2012. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!