Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes CPU overclockoló...

Ingyenes CPU overclockoló Androidra (4. 0.4)?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen ? Az a lényeg hogy túl is tudjam húzni, a legtöbb free app-ban ez nem lehetséges.
2012. nov. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlhúzni csak megfelelő kernellel tudod. Program van dögivel a marketen.
2012. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rootolva van, nem tudom mi az a kernel. Ha van progi dögivel akkor írnál pár használhatót ?
2012. nov. 27. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
No-frills CPU Control peldaul. De gyari kernellel egyik progi sem er semmit.
2012. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A root nem elég, kernelt is kell cserélni.

Ez köti össze a hardvert a szoftverrel. Gyárilag hülyebiztos, ezért nem tudod szoftveresen módosítani a minimum és maximum frekit, vagy a feszültséget.


Amíg droidom volt, setCPU-t használtam, igaz teljes verziót, de van free is.

Írd be a marketre hogy set cpu, ontani fogja a különböző programokat.

2012. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Cseréld ki a kernelt (nézd meg gugliba hogy mi is az), rakjál fel egy f.szább romot és ha abban van opció az állításra akkor progi sem kell. Ha nincs akkor lekapsz egyet marketről. Én is a set cpu-t ajánlom, nekem tökéletesen megfelelt.

Milyen telód van?

2012. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OT-995, "Francia" ICS-vel. Ha még javítanak egy kicsit a H1N1 nevű romon akkor ráteszem azt, állítólag gyorsabb, stabilabb, és beépített OC program is van benne, de nagyob eszi az aksit.
2012. nov. 28. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!