Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia U nem túl férfias?

A Sony Xperia U nem túl férfias?

Figyelt kérdés

Attól félek,hogy túl férfias lesz...ha rózsaszínbe veszem(aminek ugyebár csak a világítós rész alatti része rózsaszín),az már eléggé nőiessé teszi?:)

16/L



2012. nov. 27. 19:25
 1/6 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem sőt ha citrom sárgában veszed meg még az is bőven elmegy
2012. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké szuper köszi,de azért marad a rózsaszín :)
2012. nov. 27. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Rózsaszín talppal biztos hogy nőivé varázsolod az egyébként sem kizárólag férfiaknak szánt készüléket.
2012. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dejó akkor már biztos az lesz :) azért gondoltam hogy férfias mert szögletesebb mint pl a Galaxyk(bár ha túl le van kerekítve se néz ki jól szerintem..),meg vékonynak sem épp vékony.De most megnyugtattatok,köszi :D
2012. nov. 28. 17:18
 5/6 anonim válasza:
Ha nőies nem is lesz rózsaszínben, b*zis mindenképp.
2012. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megvan a teló,és egyáltalán nem férfias,a rózsaszín aljjal meg főleg nem.Lány vagyok,engem nem érint,ha b*zis..:D
2012. dec. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!