Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony ericsson x10...

Van egy sony ericsson x10 mini prom de akartam rakni rá egy i phone oprendszert vagy mit de elrontottam valamit és nem kapcsol be csak azt irja hogy sony ericsson rcovery be se megy be?

Figyelt kérdés
kérdésem hogy tudnám helyre hozni?

2012. nov. 27. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem inkább főzött romra gondolsz? Mert igenérdekes lenne ios-t tenni egy Androidos mobilra.

Flashtoollal tedd vissza a gyári romot és kezdj újra mindent.

2012. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tod szettem le egy olyat hogy az egész teló i phones lessz de nem kapcsol be hogyan kezdjem elöröl ha nemis tudok belépni telóba se recoverybe ??
2012. nov. 27. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük az elején. Honnan szedtél le és mit? Meg hogy tetted fel?

Mert ebből egy szót nem érték.

2012. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
MIUIv3_2.4.20v2.0_1.zip.htmlezt szedtem le haverom utasittásait követtem de neki huawei telója van mint kiderült nem jön képbe a kettő és lehet hohy ezt máshogy kelett vna csináni mint az övét
2012. nov. 27. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ehhez való miui romot szedtél le akkor túl sok gond nem lehet.

Itt van, hogyan tudod visszatenni a gyári romot

[link]

2012. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ö azelött már megvolt rootolva ugy vettem haveromtol csak lehet elrontottam vmit
2012. nov. 27. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!